۳۰ دست لباس محافظ کرونا به کادر درمانی تکاب اهدا شد

مهاباد- ایرنا- فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه تکاب گفت: ۳۰ دست لباس مخصوص محافظ بیماری کرونا به بهورزان و کادر درمانی ۲ روستای تکاب به‌صورت رایگان تحویل داده ‌شد.

سرهنگ مهدی زینال نژاد روز پنج‌شنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا افزود: این تعداد لباس پرستاری ویژه کرونا توسط گروه‌های جهادی که با استانداردهای لازم و بدون دریافت هیچ هزینه‌ای تهیه و تولید شده در اختیار کادر درمانی خانه بهداشت روستاهای «احمدآباد سفلی» و «قره بلاغ» از توابع بخش تخت‌سلیمان قرار گرفت.

وی بیان کرد: مواد اولیه برای تهیه لباس‌ها از سوی ناحیه مقاومت بسیج سپاه تکاب تامین شده ‌است.

وی اظهار داشت: همچنین از اولین روزهای شیوع بیماری کرونا در کشور، بیش از ۴۰ هزار قطعه ماسک بهداشتی توسط گروه‌های جهادی و بانوان بسیجی این شهرستان تهیه و بین شهروندان و روستانشینان توزیع شد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه تکاب ادامه داد: علاوه بر این، تاکنون با برگزاری ۱۲ مرحله رزمایش دفاع بیولوژیک، مناطق شهری و روستاهای این شهرستان به طور مستمر علیه بیماری کرونا ضدعفونی و گندزدایی شده ‌است.

تکاب با ۸۱ هزار نفر جمعیت در جنوب آذربایجان‌غربی واقع شده است و دارای ۴۰ خانه بهداشت روستایی است.

بسیاری از جوانان و افراد خیّر، روحانیون و اقشار مختلف مردم در این شهرستان با راه‌انداری پویش‌های داوطلبانه و تشکیل گروه‌های جهادی و توزیع ماسک، دستکش و اقلام خوراکی و بهداشتی و ضدعفونی معابر در زمینه مقابله با بیماری کرونا همکاری کردند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 4 =