همه نهادهای جامعه باید در مسایل تربیتی کنار و همراه آموزش و پرورش باشند

شهرری - ایرنا - مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران با تاکید بر اینکه همه مسئولیتِ تربیتی نباید بر دوش آموزش و پرورش گذاشته شود ، گفت: همه نهادهای جامعه باید در مسائل تربیتی مشارکت داشته باشند و از نقش خود غافل نشوند.

محمد صیدلو  روز پنجشنبه و در آستانه هفته معلم در گفت وگو با خبرنگار ایرنا با اشاره به اهمیت و جایگاه مقام شامخ معلم اظهار داشت: رضایت شغلی همکاران فرهنگی بی شک یکی از اولویت های اصلی نظام آموزش و پرورش است.
وی با اشاره به اینکه سرمایه گذاری در نیروی انسانی و حفظ این سرمایه های عظیم و ارزشمند باید مورد توجه جدی قرار گیرد، عنوان کرد: ایجاد آرامش روانی و فراهم ساختن محیطی ایمن و بدون دغدغه جهت همکاران فرهنگی قطعا باید در اولویت جدی مسئولین قرار گیرد.
مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران با تاکید بر اینکه اگر معلمین ما از آرامش ذهنی و روانی لازم برخوردار نباشند نمی توانند ، فرزاندان مان را آنگونه که شایسته هست تربیت کنند ، گفت: مدرسه در سند تحول بنیادین از جایگاه بسیار بالایی برخوردار است و نقش تاثیرگذاری در ارتقای سطح فرهنگ محله و به تبع آن جامعه خواهد داشت.

آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران شامل فیروزکوه، دماوند، رودهن، پردیس، شهرری (ری یک و ۲)، پاکدشت، پیشوا، ورامین، قرچک، کهریزک، فشافویه، چهاردانگه، جوادآباد، اسلامشهر، رباط کریم، شهریار، ملارد، شهر قدس، بهارستان (یک و۲) است.
 روز ۱۲ اردیبهشت در تقویم جمهوری اسلامی ایران، روز معلم نامگذاری شده است.پس از پیروزی انقلاب‌اسلامی و شهادت استاد مرتضی مطهری در روز ۱۲ اردیبهشت ماه سال ۱۳۵۸ توسط گروه فرقان، این روز به عنوان روز معلم نامگذاری شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha