۴هزار بسته حمایتی در رزمایش مواسات برای نیازمندان جهرم تهیه شد

شیراز-ایرنا- فرمانده ناحیه مقاومت سپاه شهرستان جهرم گفت:چهارهزار بسته حمایتی به همت بسیجیان پایگاه‌های مقاومت،حوزه‌های محلات و اقشار در قالب رزمایش مواسات برای افراد کم‌بضاعت و آسیب‌دیده از ویروس کرونا تهیه شده است.

سرهنگ پاسدار غلامرضا توکل پنجشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا افزود: با توجه به خواست و منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی، مبنی بر برگزاری رزمایش مواسات و همدلی و کمک مومنانه به فقرا و نیازمندان و افراد آسیب‌دیده از ویروس کرونا، سپاه جهرم طی دو مرحله به نیازمندان کمک کرده است.

وی بیان کرد: مطابق فرمایش رهبر انقلاب مبنی بر اینکه ماه رمضان، ماه انفاق و ایثار و کمک به مستمندان است، پاسداران و بسیجیان سرافراز سپاه شهرستان جهرم با همکاری مردم شریف و نوعدوست این شهرستان، بسته‌های معیشتی را در حین مبارزه با کرونا تهیه و توزیع کرده‌اند.

فرمانده سپاه جهرم ادامه داد: از ابتدای شیوع ویروس کرونا تا کنون، حدود ۸هزار بسته معیشتی، به همت بسیجیان پایگاه‌ها و حوزه‌های مقاومت محلات و اقشاری این شهرستان تهیه و بین اقشار نیازمند و آسیب‌دیده از این ویروس، توزیع شده است.

توکل بیان کرد:بسیج سازندگی سپاه فجر استان فارس در تهیه اقلام بسته‌های معیشتی، یاری‌رسان ناحیه جهرم بوده است.

وی ابراز داشت: تا ریشه‌کنی ویروس کرونا، در زمینه‌های مختلف اعم از محلول‌پاشی، ضدعفونی اماکن و معابر، تأمین امنیت شهرستان و همکاری با نهادهای ذی‌ربط از جمله دانشگاه علوم پزشکی جهرم، تمام سعی و تلاش خود را انجام خواهیم داد.

تهیه بیش از ۴هزار ماسک

فرمانده پایگاه کربلا نیز در این زمینه گفت: از ابتدای شروع فعالیت مقابله با ویروس کرونا، علاوه بر اکیپ‌های ضدعفونی، کارگاه تولید ماسک به همت خیرین در محل پایگاه راه‌اندازی شده که تا کنون بیش از ۴هزار ماسک تولید شده است.

رضا نیکجو افزود: با توجه به اهمیت ضدعفونی نمودن معابر و اماکن عمومی به ویژه ساختمان‌های مسکونی، تیم‌ ۵۰نفره بسیجیان به صورت خودرویی، موتوری و پیاده به صورت شبانه‌روزی به ضدعفونی و محلول‌پاشی مشغولند.

فرمانده پایگاه کربلا بیان کرد: استفاده از ماسک و دستکش در بین مردم و همچنین بسیجیانی که با محلول های ضد عفونی سرو کار دارند الزامی است

به گفته وی کارگاه کوچکی با حضور ۵ بانوی خیاط در پایگاه بسیج راه‌اندازی شده که روزانه ۳۰۰ عدد ماسک تولید و بین مردم توزیع می‌شود.

به گفته وی بسیج خواهران شهرستان جهرم از آغاز شیوع کرونا تا کنون ۱۲ هزار ماسک تهیه و توزیع کرده است.

شهرستان جهرم در فاصله ۱۹۳ کیلومتری از جنوب شرق شیراز قرار دارد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 6 =