۱۶۰ واحد مسکن مهر در قصرشیرین آماده واگذاری است

قصرشیرین- ایرنا- فرماندار قصرشیرین گفت: ۱۶۰واحد مسکن مهر این شهرستان هم اکنون تکمیل شده و مالکان آن‌ها برای تسویه حساب و صدور معرفی‌نامه تحویل باید به بنیاد مسکن انقلاب اسلامی مراجعه کنند.

مرادعلی تاتار روز پنجشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: این واحدها ظرف چند روز آینده با حضور هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه و در آیینی به مالکان آن‌ها تحویل می شود.

وی اظهارداشت: طرح ۳۰۰ واحدی مسکن مهر قصرشیرین در روبروی فرمانداری در ۲ مرحله در دست ساخت است که مرحله نخست آن شامل ۱۶۰ واحد تکمیل شده و مرحله دوم آن نیز با ۱۴۰ واحد، هم اکنون با پیشرفت فیزیکی خوبی در حال اجرا است.

نماینده عالی دولت در قصرشیرین گفت: تکمیل و بهره‌برداری طرح مسکن مهر یکی از مطالبه های متقاضیان مسکن مهر است که این طرح از سال ۹۱ شروع به کار کرد ولی به یک طرح زمانبر تبدیل شد.

تاتار ادامه داد: زلزله سال های گذشته و گرانی مصالح ساختمانی از عوامل زمانبر شدن طرح شد.

فرماندار قصرشیرین گفت: اجرای شبکه داخلی آب و فاضلاب مسکن مهر قصرشیرین به اتمام رسیده و خط انتقال شبکه نیز انجام شده است.

۱۶۰ خانوار از متقاضیان مسکن مهر در قصرشیرین ظرف چند روز آینده که سال ها در حسرت داشتن سرپناهی بودند به این آرزوی دیرینه خود دست خواهند یافت.

قصرشیرین در غرب کرمانشاه بیش از ۲۷ هزار تن جمعیت دارد.