کارمندان هرمزگان بخشی از حقوقشان را به نیازمندان می‌بخشند

بندرعباس- ایرنا- کارکنان ادارات و ارگان‌های اجرایی هرمزگان بخشی از حقوق خود را در ماه مبارک رمضان برای کمک به نیازمندان و قشرهای آسیب دیده از کرونا در رزمایش مواسات اختصاص می‌دهند.

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان روز پنج‌شنبه در این رابطه گفت: با همکاری نیکوکاران و نهادهای مختلف در رزمایش مواسات همدلی و کمک مومنانه در استان کمک‌های خوبی جمع‌آوری شده است.

نازنین شیبانی تذرجی در جمع اعضای هیات رییسه شورای هماهنگی روابط عمومی های استان، هدف از اجرای رزمایش مواسات و همدلی را کمک به اقشار آسیب‌دیده از شیوع ویروس کرونا عنوان کرد و افزود: شناسایی افراد  نیازمند و آسیب‌پذیر جامعه  و توزیع اقلام غذایی و موارد مورد نیاز با همکاری مجموعه سپاه شکل گرفته است.

وی افزود: اقلام نقدی و غیرنقدی مردم و خیران که جمع‌آوری شده به ‌صورت دقیق توزیع و خیران در جریان روند آن از رسانه‌‎ها خواهند بود.

به گفته رییس کمیته ادارات و نهادهای قرارگاه مرکزی مواسات و همدلی هرمزگان، برای کمک به صنوف و مشاغل آسیب‌دیده از این بیماری نیز برنامه‌ریزی و تدابیر لازم انجام شده است.

شیبانی ساماندهی و  جمع آوری کمک‌مومنانه در جهت توزیع در بین نیازمندان و اقشار آسیب وارد دیده از بیماری کرونا را مهم و ضروری دانست و اضافه کرد: در این زمینه برای جمع‌آوری کمک‌های نقدی یک شماره حساب واحد اعلام شده است.

وی استفاده از ظرفیت روابط عمومی‌ها در اجرایی شدن هر چه بیشتر مواسات و کمک به مستمندان و تشویق این موضوع توسط رسانه‌ها بسیار مهم و موثر است.

معاون استاندار هرمزگان همچنین به نیاز بیماران از جمله بیماران تالاسمی به فرآورده‌های خونی در این ماه مبارک اشاره کرد و افزود: روابط عمومی‌ها در ترویج فرهنگ اهدای خون داوطلبانه توسط کارکنان بیشتر تلاش کنند.

قرارگاه استانی رزمایش مواسات درهرمزگان از نیمه شعبان همزمان با میلاد امام زمان(عج) کلید خورد و تا پایان ماه‌ مبارک رمضان ادامه دارد.

حجت الاسلام و المسلمین محمد عبادی زاده، امام جمعه بندرعباس و رییس قرارگاه مرکزی همدلی و مواسات هرمزگان ۲۴ فروردین در این راستا اظهارداشت: برای کمک رسانی بهتر به افراد بی بضاعت و نیازمند استان و جلوگیری از موازی کاری، در روزهای آینده شماره حسابی واحد از سوی این قرارگاه برای دریافت کمک‌های نقدی و تعیین محل‌های مشخص برای دریافت کمک‌های غیرنقدی اعلام می‌شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 7 =