استاندار خراسان شمالی: توجه به کارگران در سال جهش تولید باید بیشتر شود

بجنورد - ایرنا - استاندار خراسان شمالی اظهار داشت: ضروری است در سالی که از سوی مقام معظم رهبری با عنوان «جهش تولید» نام گرفته، به قشر کارگر و مولدان تولید در جامعه توجه ویژه‌تری داشته باشیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری، محمدعلی شجاعی، چهارشنبه در آستانه ۱۱ اردیبهشت، روز جهانی کار و کارگر، با صدور پیامی تاکید کرد: این روز یادآور منزلت دستان پینه‌بسته مبارکی است که رسول خدا (ص) بر آنها بوسه زده است و در نظام جمهوری اسلامی ایران نیز از زمان پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون این قشر زحمتکش در عرصه های مختلف حضور داشته و همواره نقش اساسی در سربلندی میهن عزیزمان داشته است.

وی افزوده است: کارگران، بازوان پرتوانی هستند که چرخه اقتصاد و تولید جامعه را با تلاش و زحمات خود به گردش درمی آورند و به عنوان تلاشگران عرصه کار و تولید در هر جامعه ای موجب رشد و شکوفایی اقتصادی می شوند و به طور قطع در سال «جهش تولید»  توجه ویژه ای را می طلبند.

شجاعی با تبریک روز جهانی کار و کارگر به این قشر زحمتکش، افزوده است: به عنوان یکی از خدمتگزاران مردم بر خود واجب می دانم، بار دیگر برای ایجاد فضایی پر از امید و آرامش برای این قشر زحمتکش و خانواده هایشان، نهایت سعی و تلاش مسوولان استان و حمایت مسوولان کشوری را جلب کنم.

نخستین روز ماه مه، برابر با ۱۱ اردیبهشت روز جهانی کار و کارگر نام گرفته است.

در استان خراسان شمالی، ۱۲۰ هزار کارگر، شناسنامه دار بوده و زیر پوشش بیمه تامین اجتماعی هستند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha