برگزیدگان جشنواره نمایش های عروسکی کرونا در کهگیلویه و بویراحمد مشخص شدند

یاسوج- ایرنا- مسؤول واحد نمایش حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد گفت: برگزیدگان جشنواره استانی نمایش های عروسکی کرونا با عنوان «در خانه بمانیم» امروز چهارشنبه در شهر یاسوج مرکز این استان مشخص و اعلام شدند.

مصطفی لاهوتی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این جشنواره به صورت مجازی و به همت حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.

وی افزود: رده سنی افراد شرکت کننده در این جشنواره شامل کودک و نوجوان و بزرگسالان بوده است.

مسؤول واحد نمایش حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: مهلت ارسال آثار به دبیرخانه این جشنواره واقع در حوزه هنری استان تا ۲۲ فروردین ماه ۱۳۹۹ بود.

لاهوتی عنوان کرد: ۲۱ اثر در بخش کودک و نوجوان و ۱۲ اثر نیز در بخش بزرگسالان از سراسر کهگیلویه و بویراحمد به دبیرخانه این جشنواره رسید.

وی ابراز داشت: سه عضو هیأت داوران این جشنواره متشکل از اکبر آیین، رضا گشتاسب و علی احمدی بودند.

لاهوتی گفت: سه اثر در بخش کودک و نوجوان و سه اثر نیز در بخش بزرگسالان برگزیده و معرفی شدند.

وی اظهار داشت: در بخش بزرگسالان نمایش «بالاخره دستگیر میشی کرونا» به کارگردانی زهرا نیازی اول شد، نمایش «بازی در خانه» به کارگردانی جمیله فلاحی عنوان دوم را کسب کرد و نمایش های «کی اومد، کی در زد» به کارگردانی سیده کلثوم صداقتی نیا و «عروسی کرونایی» به کارگردانی داوود پارسا به طور مشترک مقام سوم را به دست آوردند.

لاهوتی افزود: در بخش کودک و نوجوان نیز نمایش «کرونا» به کارگردانی محدثه تیموری اول شد، نمایش «اسکندر و ننه قمر» به کارگردانی کیانا و آرشیدا شیرزادی عنوان دوم را کسب کرد و نمایش‌ های «سرباز ایران» به کارگردانی امیرماهان و گلارین رحمتی و «حوصله ام سر رفته» به کارگردانی پارمیدا بیات به طور مشترک مقام سوم را به دست آوردند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 9 =