سخنگوی فدراسیون فوتبال: آقای دی‌مارتزیو این خبر زرد را تکذیب کنید

تهران- ایرنا- سخنگوی فدراسیون فوتبال در توییتر پاسخ خبرنگار سرشناس ایتالیایی را داد و از او خواست تا خبر مربوط به مذاکره فدراسیون با استراماچونی را تکذیب کند.

جانلوکا دی‌مارتزیو، خبرنگار سرشناس ایتالیایی شب گذشته(سه شنبه) مدعی شد فدراسیون فوتبال ایران با آندره‌آ استراماچونی وارد مذاکره شده تا هدایت تیم ملی فوتبال ایران را بپذیرد. فدراسیون فوتبال دقایقی بعد این خبر را تکذیب کرد.

حالا امیر مهدی علوی، سخنگوی فدراسیون فوتبال در توییتر و زیر پست دی‌مارتزیو درباره مذاکره فدراسیون به صورت مستقیم جواب او را داده و از او خواسته تا این خبر زردی که کار شده را بردارد و یا آن را تکذیب کند چرا که تیم ملی فوتبال ایران، سرمربی دارد.

علوی در پاسخ به دی مارتزیو گفت:

"سلام آقای جیانلوکا دی مارتزیو

پیرو مطلب شب گذشته درباره تماس مسوولان فدراسیون فوتبال ایران با آقای آندره‌آ استراماچونی در حساب تویتری شما دقایقی پس از تکذیب رسمی موضوع توسط فدراسیون فوتبال ایران، به اطلاع می‌رسانیم  انتشار این شایعه در شرایطی که تیم ملی  ایران با سرمربی تحت قرارداد خود(آقای دراگان اسکوچیچ) در حال برنامه‌ریزی جدی برای ماه‌های آتی و مسابقات مهم آینده  است علاوه بر عاری بودن از واقعیت و فضاسازی بی‌مورد در سطح رسانه‌ها، در دایره‌المعارف بین‌المللی ارتباطات هم در زمره اخبار زرد محسوب می‌شود که طرح آن بدون تحقیق و بی‌توجه به تکذیب رسمی به اعتبار منبع منتشرکننده خدشه جدی وارد می‌سازد.

خواهشمند است با توجه به اخلاق حرفه‌ای شایعه منتشره را به قید فوریت تکذیب کنید.

امیر مهدی علوی

سخنگوی فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران"

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 10 =