حوزه هنری چهارمحال و بختیاری کتاب "تا اطلاعیه بعدی معتبر است"  را منتشر کرد

شهرکرد-ایرنا-کتاب "تا اطلاعیه بعدی معتبر است" درآمدی بر نقدهای درونی و بیرونی مدرنیته نوشته دکتر علی‌رضا بیابان‌نورد از سوی واحد آموزش و پژوهش حوزه هنری چهارمحال و بختیاری منتشر شد.

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا از حوزه هنری چهارمحال و بختیاری، مسئول واحد آموزش و پژوهش حوزه هنری استان گفت: کتاب تا اطلاعیه بعدی معتبر است، نوشته علی‌رضا بیابان‌نورد،پیرامون نقدهایی که از درون و بیرون گفتمان مدرنیته بر آن وارد شده و منتقدین درون گفتمانی و بیرون گفتمانی از مدرنیته داشته‌اند را مورد بررسی قرار داده است.
شمس‌الدین آل‌معصوم افزود: این کتاب تلاش دارد ۳مفهوم عقل، پیشرفت و حقیقت را در گفتمان‌های پیشامدرن و مدرن مورد بررسی قرار دهد و سپس از زاویه نگاه منتقدین مدرنیته به نقدهایی که به باورهای متفکران در خصوص این سه مفهوم وارد شده است،می‌پردازد.
مسئول واحد آموزش و پژوهش حوزه هنری چهارمحال و بختیاری، هدف از چاپ این کتاب در حوزه هنری را آماده‌سازی و تهیه کتاب با زبان ساده و روان و یکی از مهمترین دغدغه‌های بشر امروز که اندیشیدن به زمان اکنون است، به مخاطبین هنری و علاقه‌مندان مباحث فرهنگی عنوان کرد.

وی گفت: این کتاب گامی است در زمینه غرب‌شناسی و معرفی تفکر و اندیشه انتقادی که زمینه‌ای ایجاد کرده است، تا خوانندگان آن بتوانند بسترهای رشد و تکوین اندیشه‌های انتقادی معاصر را دریابند.
آل معصوم اظهار داشت: این کتاب در ۴ فصل و ۱۴ بخش در ۴۲۳ صفحه و شمارگان هزار نسخه با سرمایه‌گذاری حوزه هنری چهارمحال و بختیاری و توسط انتشارات سامان دانش استان به چاپ رسیده است.
 

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 16 =