وزیر جهاد کشاورزی وارد ایلام شد

ایلام - ایرنا - وزیر جهاد کشاورزی لحظاتی پیش با استقبال قاسم سلیمانی دشتکی استاندار ایلام از طریق فرودگاه شهدای ایلام برای سفری ۲ روزه وارد این استان شد.

کاظم خاوازی که چندی پیش برای تصدی وزارت جهاد کشاورزی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی رای اعتماد گرفت و جانشین محمود حجتی شد برای اولین بار به استان ایلام سفر کرده است.

در این سفر که ۲ روز به طول می انجامد وزیر جهاد کشاورزی از طرح های آبی و خاکی استان ایلام و دیگر پروژه های حوزه کشاورزی استان بازدید می کند.

 وی بلافاصله پس از ورود به استان ایلام راهی شهرستان دهلران شد تا از برخی پروژه های این شهرستان از جمله طرح احیای اراضی جنوب استان بازدید کند.

وی همچنین فردا راهی شهرستان مهران می شود تا علاوه بر بازدید از پروژه های کشاورزی این شهرستان از طریق شرکت در برنامه ویدیو کنفرانس با حضور رییس جمهوری در افتتاح یا کلنگ زنی ۱۲۳ پروژه کشاورزی استان ایلام به صورت همزمان، شرکت کند.

این پروژه ها در زمینه های آب و خاک، منابع طبیعی، دام و طیور و صنایع تبدیلی و تکمیلی است که افتتاح یا کلنگ زنی سیلوهای ذخیره گندم، سامانه های احیای اراضی ایلام و خوزستان، مهار آب های مرزی و گرمسیری و مجتمع گلخانه از جمله این طرح هاست.

وزیر جهاد کشاورزی وزیر معین استان ایلام در حوزه اقتصاد مقاومتی است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha