۸۰۰ معرفی نامه رفاهی الکترونیکی برای استفاده فرهنگیان استان تهران صادر شد

شهرری- ایرنا- معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران از صدور بیش از ۸۰۰ معرفی نامه رفاهی الکترونیکی جهت استفاده فرهنگیان استان تهران خبر داد.

یوسف بهارلو روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: با توجه به شرایط حال حاضر کشور به دلیل شیوع بیماری کرونا و ضرورت رعایت فاصله اجتماعی، اداره تعاون و امور رفاهی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در این راستا و در جهت حفظ سلامت فرهنگیان، اقدام به صدور معرفی نامه الکترونیک جهت نیاز های این قشر کرده تا از مراجعه حضوری آنان به ادارات رفاه جلوگیری شود .
وی ایجاد این حرکت ارزشمند را در جهت توسعه اهداف دولت الکترونیک  خواند و افزود: باید تلاش کنیم تا با فراهم نمودن سامانه های الکترونیکی و ارائه خدمات به فرهنگیان و شهروندان از رفت و آمدهای غیرضروری جلوگیری نماییم که این امر قطعا صرفه جویی در زمان و هزینه را نیز به همراه خواهد داشت.
بهارلو خاطرنشان کرد: فرهنگیان با مراجعه به سامانه www.refahi.teo.ir  می توانند از خدمات ایجاد شده در آن استفاده کنند.
این مسئول تصریح کرد: این خدمات شامل معرفی نامه به شرکت ها و فروشگاههای طرف قرارداد با اداره تعاون و رفاهی استان است که مواردی چون ، البسه ، کیف و کفش، فرش، لوازم خانگی و وسایل الکترونیک را در بر می گیرد.
آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران شامل فیروزکوه، دماوند، رودهن، پردیس، شهرری (ری یک و ۲)، پاکدشت، پیشوا، ورامین، قرچک، کهریزک، فشافویه، چهاردانگه، جوادآباد، اسلامشهر، رباط کریم، شهریار، ملارد، شهر قدس، بهارستان (یک و۲) است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha