پوشش شبکه شاد در مناطق روستایی و محروم لرستان گسترش یابد

خرم‌آباد - ایرنا - استاندار لرستان گفت: تقویت زیرساخت های مخابراتی برای پوشش شبکه شاد و گسترش اینترنت در نقاط روستایی استان ضرورت دارد.

سید موسی خادمی شامگاه سه شنبه در نخستین جلسه شورای آموزش و پرورش در سال جاری با گرامیداشت هفته معلم و کارگر افزود: پوشش شبکه شاد و ارائه خدمات به درصد کمی از دانش آموزان ارائه می شود وباید میزان خدمات و دسترسی خانواده ها به این شبکه افزایش پیدا کند که در این راستا باید تلاش و کوشش بیشتری از طرف دستگاههای مربوطه انجام شود.

وی پیشنهاد تشکیل کارگروه تامین منابع مالی آموزش و پرورش را ارزشمند خواند و اظهار داشت: تشکیل این کارگروه با حضور معاون اقتصادی و سایر دستگاه‌های اجرایی که بتوانند به نحوی آموزش و پرورش را یاری کنند کار ارزشمندی است که از این طریق می توان کمک های مردمی به آموزش و پرورش و منابع مالی را تقویت و ساماندهی کرد.

استاندار لرستان همچنین در این جلسه بر تعیین تکلیف املاک آموزش و پرورش تاکید کرد و ادامه داد:  آموزش و پرورش نیازمند این مراکز است و به همین منظور املاک  متعلق به این نهاد که به نحوی در اختیار سایر دستگاه‌های اجرایی است تا پایان خرداد ماه برگردانده شوند.

وی اضافه کرد: در این راستا دستگاه‌های اجرایی طی جلساتی با مدیرکل آموزش و پرورش موضوع را بصورت توافقی حل کنند و در غیر این صورت موضوع به هیات حل اختلاف واگذار می شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =