۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۹،‏ ۱۱:۵۸
کد خبرنگار: 2083
کد خبر: 83768361
۰ نفر

برچسب‌ها

۹۶۰۰ بسته‌ حمایتی در بیارجمند شاهرود توزیع شد

شاهرود - ایرنا - بخشدار بیارجمند گفت : ۹هزارو ۶۰۰ بسته سبد معیشتی و اقلام بهداشتی در بخش بیارجمند از توابع شهرستان شاهرود توزیع شد.

روح الله کریمی روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود : برای حمایت از خانواده‌هایی که در این شرایط سخت توان تامین مایحتاج خود را ندارند، بخشداری بیارجمند به همت پایگاه های مقاومت بسیج و نهاد های حمایتی ۶۰۰ بسته سبد معیشتی به ارزش یک میلیاردو ۲۰۰ میلیون ریال در مرحله اول کمک های مومنانه بین نیازمندان این بخش توزیع شد.

وی گفت : ۹هزار بسته مواد بهداشتی نیز از ابتدای شیوع ویروس کرونا  شامل دستکش،ماسک و مواد ضدعفونی بین مردم توزیع و به همت مردم و نهادهای حمایتی معابر شهری و روستایی در چند مرحله ضدعفونی و گند زدایی شد.

بخشدار بیارجمند ادامه داد : شرایط موجود معیشت اقشار کم درآمد وآسیب پذیر را با چالش جدی مواجه کرده که به همین منظور نهادهای حمایتی در راستای کمک مومنانه به یاری یکدیگر بسته هایی را برای اهدا به خانواده های کم درآمد تدارک دیدند.

  وی اظهارداشت : اماکن عمومی و معابر روستاهای فاقد دهیاری نیز توسط دهیاران روستاهای نزدیک ضدعفونی  شد.

کریمی باتوجه به ضرورت رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی توسط مشاغل پرخطر، افزود : براین اساس  اصناف پرخطر بسته شد و برخی نیز با اجرای فاصله گذاری اجتماعی بازگشایی شد.

وی گفت : در رزمایش مواسات و کمک مومنانه چهار کمیته شناسایی ، تدارکات و پشتیبانی ، توزیع و اطلاع رسانی در سطح بخش بیارجمند فعال هستند.

شهر بیارجمند در ۱۱۰ کیلومتری جنوب شرق شاهرود قرار گرفته و تا سمنان ۳۱۰ کیلومتر فاصله دارد.

این بخش ۴۰ روستا و حدود ۱۰ هزار تن جمعیت  دارد. 

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =