بازسازی عتبات نقش مهمی در رونق تولید و اشتغال کشور دارد

تهران - ایرنا - رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات گفت: ستاد بازسازی عتبات توانسته با تأمین نیازهای خود از داخل، نقش مهمی را در رونق تولید و اشتغال کشور داشته باشد.

به گزارش روز سه شنبه روابط عمومی ستاد بازسازی عتبات عالیات، محمد جلال‌مآب در آستانه روز کارگر با تبریک این مناسبت به جهادگران عرصه تولید افزود: ائمه اطهار سرچشمه فیوضات مادی و معنوی هستند و برکت اقتصادی مشارکت خیران در بازسازی و توسعه حرم‌های مطهر در قالب تامین داخلی مصالح و ملزومات پروژه‌ها به چرخه اقتصاد کشور و معیشت کارگران ایرانی باز می‌گردد.  
وی با بیان اینکه اتفاقاتی نظیر شیوع ویروس کرونا مانع اجرای طرح‌های ستاد نشده است، گفت: هم اکنون تعدادی از عوامل اجرایی پروژه‌ها در اعتاب مقدسه در هماهنگی کامل با مسئولان عراقی و رعایت پرتکل‌های بهداشتی فعال هستند.
جلال‌مآب با بیان اینکه در زمان پیک فعالیت ستاد، بیش از ۵ هزار نفر از هموطنان‌مان به‌صورت مستقیم در پروژه‌های این ستاد مشغول به کار بودند افزود: امیدواریم با ریشه‌کن شدن هرچه زودتر ویروس کرونا، تاخیر بوجود آمده در پروژه‌ها را جبران و زمینه اشتغال بیشتر برای کارگران، مهندسان و هنرمندان کشور را فراهم کنیم.
وی با اشاره به نام‌گذاری امسال از سوی رهبر معظم انقلاب به سال «جهش تولید» اظهار داشت: تمام تلاشمان را می‌کنیم تا با تامین حداکثری اقلام مورد نیاز از صنایع داخلی، برکت کمک‌های مردم برای بازسازی عتبات را به چرخه اقتصادی کشور تزریق کرده و زمینه جهش تولید را فراهم کنیم.
وی با بیان اینکه ستاد بازسازی عتبات برخاسته از مردم و نماینده آنان در خدمت به اهل بیت علیهم السلام است افزود: این تشکل مردم نهاد در حوادثی مانند زلزله کرمانشاه، سیل خوزستان و شیوع ویروس کرونا نیز وارد عرصه خدمت به هموطنان شد.  
جلال مآب گفت: طی روزهای گذشته مجموعه خادمان مواکب اربعین و خیران حرم ساز مرتبط با ستاد در لبیک به فرمان رهبری، اقدام به جمع آوری کمک‌های مردمی و تهیه و توزیع اقلام معیشتی بین خانواده‌های نیازمند به‌ویژه کارگران شریف روز مزد کردند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 5 =