شکوری: سکوتم بیشتر به فوتبال کمک می‌کند

تهران- ایرنا- دبیر سابق فدراسیون فوتبال در واکنش به برخی شایعات مبنی بر حضور در هیات مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: نمی‌خواهم در این مورد صحبت کنم چرا که فضا به گونه‌ای است که سکوت بیشتر می‌تواند به فوتبال ما کمک کند.

«ابراهیم شکوری» روز سه‌شنبه در جمع خبرنگاران مورد ادامه روند همکاری خود با فدراسیون و شایعه حضور او در هیات مدیره پرسپولیس، اظهار داشت: امیدوارم اتفاقاتی رخ دهد که به نفع فوتبال ایران باشد.  در حال حاضر در شرایط تعطیلی فوتبال در روزهای کرونایی هستیم و موقعیت خوبی است که نقاط ضعف فوتبال را درست کنیم.

وی افزود: داشتن پست مدیریتی به دلیل لطفی که فدراسیون فوتبال و مسوولانش به جوان‌ها داشتند بود.  جزو خانواده فوتبال هستیم و در هر صورت به فوتبال خدمت می‌کنیم و در روزهای آینده در پستی مناسب در فدراسیون حضور پیدا می‌کنم.

شکوری در مورد نحوه کنار گذاشتن او و انتقاداتی که به فدراسیون شد، گفت: من به تازگی به بخش مدیریت فوتبال اضافه شدم و اینکه مدیریت فدراسیون فوتبال به جوانان میدان داده‌ است جای تشکر دارد.  در ابتدای راه هستیم و به طور قطع در ادامه مسیر می‌توانیم به فوتبال کشور کمک کنیم و شکوری الان با شکوری ۲ سال پیش خیلی تفاوت دارد و امیدوارم که در هر جا که باشم بتوانم از تجربیاتی که بدست آوردم استفاده کنم و به فوتبال خدمت کنم.  

دبیر سابق فدراسیون فوتبال درباره ادامه لیگ برتر بیان داشت: فکر می‌کنم مسوولین مربوطه راجع به این موضوع صحبت کنند، بهتر است.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha