بیمارستان شهید سلیمانی تویسرکان ۹۷ درصد پیشرفت فیزیکی دارد

همدان- ایرنا- استاندار همدان گفت: بیمارستان سپهبد شهید قاسم سلیمانی تویسرکان در حال حاضر از ۹۷ درصد پیشرفت فیزیکی برخوردار است.

سعید شاهرخی روز دوشنبه در حاشیه بازدید از بیمارستان در حال تکمیل شهید قاسم سلیمانی تویسرکان در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: علاوه بر پیشرفت ۹۷ درصدی فضای ساختمانی، تجهیزات اساسی درمانی و خدماتی این بیمارستان خریداری و تامین شده و در اولین فرصت نصب خواهد شد.

وی عنوان کرد: راه اندازی رسمی این بیمارستان از مهمترین مطالبات مردم شهرستان تویسرکان است که در آینده ای نزدیک شاهد آن خواهیم بود.

شاهرخی ابراز کرد: ظرف هفت روز آینده شاهد تحویل ساختمان این بیمارستان از سوی وزارت راه و شهرسازی به عنوان مجری طرح ساخت و ساز به دانشگاه علوم پزشکی خواهیم بود. 

شاهرخی یادآور شد: در شرایطی که به لحاظ اقتصادی و اعتبارات مالی، تنگناهایی در سراسر کشور وجود داشت، مراحل ساخت و ساز و خرید تجهیزات پزشکی و درمانی این بیمارستان به موازات هم پیش رفت تا شاهد راه اندازی سریعتر این بیمارستان برای خدمات دهی به مردم باشیم.

وی گفت: این بیمارستان پس از راه اندازی به لحاظ برخورداری از بخش ها و تجهیزات پزشکی و درمانی در شرایط خوبی قرار می گیرد که علاوه بر رفع مشکلات حوزه بهداشت و درمان شهرستان تویسرکان می تواند به شهرستان های مجاور هم خدمات رسانی داشته باشد.

بیمارستان سپهبد شهید سلیمانی تویسرکان که پیشتر قرار بود ۹۶ تختخوابی باشد، به بیمارستان ۱۵۴ تختخوابی با برخورداری از تجهیزات و بخش های درمانی نظیر سی.تی.اسکن، بخش تخصصی ال.دی. آر و ویژه زایمان و کلینیک تخصصی تبدیل شد و به دلایلی همچون کمبود اعتبارات مالی و کندی کار یکی از پیمانکاران قبلی، با وقفه و کندی هایی در مسیر بهره برداری مواجه شد.

تویسرکان از شهرستان های استان همدان در دامنه جنوبی کوه الوند است که ۹۰ کیلومتر تا مرکز استان فاصله دارد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 8 =