تشریح اقدامات عمرانی در فدراسیون فوتبال

تهران- ایرنا- مسوول طرح‌های عمرانی فدراسیون فوتبال با تشریح برخی از طرح‌ها گفت: خانه فوتسال آماده بهره‌برداری است.

«سعید دقیقی» امروز (دوشنبه) در جمع خبرنگاران در خصوص آخرین فعالیت‌های عمرانی فدراسیون فوتبال اظهار داشت: در چند بخش طرح‌های فوروارد و اِی‌فپ داریم. اعتبارات برخی طرح‌ها همچون ساخت خوابگاه بانوان باید از سوی ای‌اف‌سی پرداخت می‌شود. ۲ پروژه هم آماده باز شدن پاکت‌های مناقصه است. 

وی درباره وضعیت زمین شماره یک ورزشگاه آزادی خاطرنشان کرد: زمین شماره یک ورزشگاه ‌آزادی ابتدا قرار بود مانند قبلی کارش را ادامه دهد اما در جلسه کمیته فنی فدراسیون فوتبال تصمیم بر این شد تا ترکیبی از چمن مصنوعی و طبیعی باشد. تا به این لحظه منابع مالی از سوی فیفا تخصیص داده نشده اما پیمانکار معرفی شده است و منتظر پول هستیم. مشکلات تحریم باعث شده تا نتوانیم پروژه را آغاز کنیم. در فیفا گفته شده فوتبال بدون سیاست اما در عمل چیز دیگری رخ می‌دهد. با این حال ما در تلاش هستیم تا مشکلات را رفع کنیم.

وی درباره کلنگ‌زنی ساختمان فدراسیون فوتبال بیان داشت: کلنگ‌زنی در پروژه‌های عمرانی بحث متفاوتی است. ابتدا از طراحان کشور دعوت کردیم. خیلی از دوستان وارد مناقصه شدند و در ۲ مرحله حاضر بودند. کارها انجام شده و منتظر تصمیم رییس فدراسیون و هیات‌رییسه هستیم تا پاکت‌ها را باز کنیم و بعد از آن طراحِ ساختمان فدراسیون را مشخص کنیم.

مسوول پروژه‌های عمرانی فدراسیون فوتبال همچنین گفت: در یک سال گذشته اتفاقات خوبی در مرکز ملی فوتبال صورت گرفته است. ۳۵۰۰ متر مربع آسفالت در مرکز ملی فوتبال انجام شده و خانه فوتسال نیز آماده بهره‌برداری است. ساخت خوابگاه بانوان در حال اجرا است و اگر پول تزریق شود تا ۶ ماه دیگر آماده خواهد شد. 

دقیقی درباره برکناری ابراهیم شکوری و حضور مدیران جوان در فدراسیون فوتبال تصریح کرد: شکوری به عنوان مدیر جوان به مدت ۱۷ ماه در یک پست مهم بود و عملکرد خوبی داشت. نبی نیز تجربه بالایی دارد و در این شرایط می‌تواند کمک‌ کننده باشد. یکی از اقدامات خوب این فدراسیون حضور جوانانی مانند من، شکوری و نکیسا است. این جرات را آقایان تاج و ساکت داشتند که این کار را انجام دهند.

وی درباره زمان شروع لیگ بیان داشت: رییسان فدراسیون و سازمان لیگ و همچنین اعضای هیات‌رییسه بر اساس گفته ای‌اف‌سی تصمیم نهایی را می‌گیرند. ما باید صبر کنیم و ببینیم بهترین تصمیم چیست تا سلامتی بازیکنان در خطر نباشد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha