۸ اردیبهشت ۱۳۹۹،‏ ۱۵:۱۴
کد خبرنگار: 1452
کد خبر: 83766386
۰ نفر

برچسب‌ها

رییس هیات همگانی همدان: دوره آموزشی مجازی نداریم

همدان- ایرنا- رییس هیات ورزش‌های همگانی همدان گفت: تا اعلام مجدد فعالیت‌های ورزشی هیچ‌گونه دوره آموزشی، مربیگری، داوری و کارگاه‌های آموزشی به صورت مجازی و یا برخط (آنلاین) برگزار نمی‌شود.

هادی سبزواری روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این هیات در برگزاری دوره های مربیگری و داوری به دلیل تعداد رشته های زیرمجموعه در استان اول است و با این حال تا اعلام رسمی شروع دوباره فعالیت های ورزشی هیچ گونه دوره ای برگزار نمی شود.

سبزواری خاطرنشان کرد: فدراسیون ورزش های همگانی کشور نیز هیچ گونه بخشنامه ای در این زمینه صادر نکرده و بنابراین هرگونه برگزاری دوره های مربیگری بی اعتبار و مدارک آن فاقد ارزش قانونی است.

رییس هیات ورزش های همگانی همدان یادآور شد: متقاضیان حضور در دوره های مربیگری نیز باید در سامانه فدراسیون مدارک خود را بارگزاری کنند و همزمان با تعطیلی فعالیت های ورزشی، این سامانه نیز موقت غیرفعال شده است.

وی افزود: با این حال هیات ورزش های همگانی همدان فعالیت دورکاری خود را شروع کرده و مربیان و ورزشکاران می توانند به صورت تلفنی از آخرین وضعیت موجود مطلع شوند.

سبزواری با اشاره به نام نویسی مربیان همگانی جهت اخذ تسهیلات هشت میلیون تومانی اعلام شده از سوی وزارت ورزش در جهت جبران خسارت از تعطیلی باشگاه ها گفت: تاکنون بیش از یکصد مربی فعال در باشگاه های زیرمجموعه هیات ورزش های همگانی برای دریافت این تسهیلات ثبت نام داشته اند.

بیش از یک هزار مربی زیرنظر هیات ورزش های همگانی استان همدان فعالیت دارند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha