اختصاص ۴۰ میلیارد ریال برای پرداخت وام به دانشجویان پیام نور فارس

شیراز- ایرنا- رئیس دانشگاه پیام نور استان فارس گفت: با تصویب اختصاص ۴۰ میلیارد ریال اعتبار برای وام شهریه دانشجویان این دانشگاه، همه دانشجویان می‌توانند از این تسهیلات بهره‌مند شوند.

محمدحسن صیف، یکشنبه اظهار داشت: با توجه به انعقاد تفاهم نامه‌های صورت گرفته، دانشجویان دانشگاه پیام نور از جمله افرادی که در نیمسال جاری درخواست وام از صندوق رفاه یا بنیاد علوی نکرده‌اند، می‌توانند با مراجعه به شعب بانک قرض الحسنه مهر ایران در استان فارس، درخواست وام شهریه خود را ارایه دهند.

وی افزود: در نیمسال جاری، ۴۱ میلیارد ریال اعتبار به منظور وام قرض الحسنه صندوق رفاه از سوی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به ۶۰۵ دانشجو در دانشگاه پیام نور استان فارس اختصاص یافته است.

رئیس دانشگاه پیام نور فارس با بیان اینکه می‌کوشیم به همه دانشجویان متقاضی در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری، وام شهریه تعلق گیرد، گفت: با توجه به درخواست‌های دانشجویان، با رایزنی‌هایی که انجام شده ۵۰۰ میلیون ریال دیگر نیز برای وام شهریه از محل صندوق رفاه، اختصاص یافته است.

صیف ادامه داد: مبلغ ۷۰۰ میلیون ریال نیز از محل وام صندوق بنیاد علوی اختصاص یافته است که با پیگیری‌های مدیریت فرهنگی این استان، برای ۹۹ نفر از دانشجویان در نظر گرفته شده که به‌زودی به حساب آنان واریز خواهد شد.

به گفته رئیس دانشگاه پیام نور استان فارس در ۲ نیمسال اخیر سال تحصیلی، تا کنون یک هزار و ۲۰۹ دانشجو از وام قرض الحسنه صندوق رفاه وزارت علوم، تحقیقات و فناوری بهره‌مند شده‌اند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 2 =