توزیع روزانه ۴۵ هزار پرس غذای گرم میان نیازمندان استان تهران

تهران- ایرنا- مدیرکل کمیته امداد استان تهران اعلام کرد: ۵۱ آشپزخانه متمرکز استان تهران ، روزانه ۴۵ هزار پرس غذای گرم را در ماه مبارک رمضان میان نیازمندان توزیع می کنند.

سید ابوالفضل پرپنچی روز یکشنبه به خبرنگار ایرنا گفت : این اطعام در قالب طرح همسفره ویژه ماه مبارک رمضان برای نیازمندان استان تهران در نظر گرفته شده است.

مدیرکل کمیته امداد استان تهران با توجه به شیوع ویروس کرونا، اطعام نیازمندان مورد تاکید است ادامه داد: طرح همسفره در راستای فرمان مقام معظم رهبری(مدظله العالی) مبنی بر راه اندازی رزمایش گسترده فرهنگ همدلی، خیر و احسان و در راستای کمک های مومنانه در این ماه پر فیض الهی اجرایی می شود.

وی تعداد آشپزخانه های فعال در طرح همسفره در کشور را ۳۱۳ مورد عنوان کرد.

پرپنجی با بیان اینکه آشپزخانه های طرح همسفر زیر نظر وزارت بهداشت فعالیت دارند و توزیع غذا را به صورت بیرون بر در دستور کار خود قرار داده اند خاطر نشان کرد: غذاهای طبخ شده با حفظ کرامت نیازمندان، رعایت مسائل بهداشتی و به صورت گرم در محلات و مناطق کم برخوردار با همکاری گروه های جهادی توزیع می شود.

وی راههای دریافت کمک های مردمی را از طریق شماره گیری کد دستوری #۱۰۲۱۸۸۷۷* ۰۲۱۷۳۵۵ و درج عدد ۲ شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۰۰۰۰۲۰۰۸ و پرداخت ازطریق بارکد خوان اپلیکشن سکه به پرداخت ملت پرداخت از طریق منوی اپلیکشن ۷۲۴ رزمایش کمک مومنانه و سایت امداد تهران به آدرس https://tehran.emdad.ir میسر دانست.

هم اکنون ۷۴هزار خانواده در استان تحت پوشش این نهاد هستند که  از کمک های خیران بهره مند می شوند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 10 =

سرخط اخبار استان‌ها