سرمربی تیم ملی تکواندو: تعویق المپیک کار را سخت‌تر کرد

تهران- ایرنا- سرمربی تیم ملی تکواندو گفت: ملی‌پوشان المپیکی انگیزه بالایی برای حضور در بزرگترین رویداد ورزشی جهان داشتند و تعویق طولانی المپیک کار را سخت‌تر کرد.

«فریبرز عسگری» روز دوشنبه در گفت‌وگو با ایرنا، اظهار داشت: اکنون همه چیز تا پایان ماه مبارک رمضان تعطیل است و باید ببینیم پس از آن، وزارت ورزش مجوز برگزاری تمرینات را صادر خواهد کرد یا تصمیم دیگری اتخاذ می‌شود.

وی افزود: فدراسیون جهانی تکواندو تا آخر خرداد ماه تمامی مسابقات را تعطیل کرده و بعد از آن اگر قرار باشد مسابقه‌ای برگزار شود، ۴۵ روز قبل از آن به اطلاع همگان می‌رسد.

عسگری تصریح کرد: باید صبر کنیم و سپس در خصوص آغاز تمرینات تصمیم‌گیری دقیق شود. به هر حال باید با این شرایط کنار بیاییم.

سرمربی تیم ملی در پاسخ به اینکه تمرینات ملی‌پوشان را چگونه تحت نظر دارد؟ گفت: به صورت مجازی با آنان در ارتباط هستم و فیلم‌های تمرینات را بازبینی می‌کنم. البته محدودیت‌هایی برای تمرین در خانه وجود دارد و فقط می‌خواهیم آمادگی آنان را تا حدی حفظ کنیم.

وی در مورد تعویق المپیک توکیو، توضیح داد: فکر نمی‌کنم این اتفاق برای ما خوب باشد، چرا که بازیکنان پس از یک پروسه طولانی به سهمیه رسیدند و با شیرینی این موفقیت، انگیزه زیادی برای موفقیت در توکیو داشتند.

این مربی افزود: اکنون یک سال و نیم دیگر المپیک برگزار می‌شود و این مساله کار را سخت‌تر کرد و همه برنامه‌ها را تحت تاثیر قرار داد.

«میرهاشم حسینی» و «آرمین هادی‌پور» تکواندوکاران تیم مردان ایران در المپیک توکیو هستند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha