اکثر تهرانی‌ها مخالف برگزاری مسابقات فوتبال با حضور تماشاگر هستند

تهران-ایرنا- نتایج موج چهارم نظرسنجی دفتر مطالعات اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران و ایسپا درباره کرونا نشان می‌دهد اکثریت مردم پایتخت مخالف ادامه مسابقات لیگ فوتبال با حضور تماشاگر هستند.

به گزارش روز یکشنبه معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران، این نظرسنجی با نمونه یکهزار و ۴۲ نفر، دوم تا چهارم اردیبهشت به صورت تلفنی در سطح پایتخت انجام شده و نظر مردم را درباره شروع عادی فعالیت‌ها پرسیده است.

بر اساس نتایج این نظرسنجی «ادامه ندادن مسابقات» با ۴۴ درصد و «ادامه بازی‌ها بدون تماشاگر» با ۳۱ درصد انتخاب‌های اول و دوم شهروندان تهرانی در مورد مسابقات فوتبال است.

تنها ۲ درصد شهروندان موافق ادامه لیگ با حضور تماشاگر هستند، ۲۳ درصد شهروندان هم در این مورد نظری نداشته‌اند.

در میان مردان، ۴۶ درصد موافق پایان لیگ و ۳۳ درصد خواهان ادامه آن بدون تماشاگر هستند.

همچنین در میان جوانان ادامه مسابقات موافقان بیشتری دارد به نحوی که در بین مردان زیر ۳۰ سال، ۴۰ درصد موافق پایان لیگ و ۳۷ درصد موافق ادامه آن بدون تماشاگر هستند.

به گزارش ایرنا، موج سوم نظرسنجی دفتر مطالعات اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران و ایسپا (مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران) از مردم تهران درباره کرونا ۱۶ تا ۱۹ فروردین امسال انجام شد.

موج دوم این نظرسنجی ۲۱ تا ۲۴ اسفند و موج اول آن ۱۲تا ۱۴ اسفندماه ۹۸ به ‌صورت تلفنی انجام شد.

بیماری کرونا از روزهای پایانی بهمن ماه سال ۹۸ کشور را درگیر کرده و بر اساس اعلام روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، تعداد کل مبتلایان به ویروس کرونا در کشور تا ظهر روز هفتم اردیبهشت ۹۰ هزار و ۴۸۱ نفر رسید که از این تعداد پنج هزار و ۷۱۰ نفر جان خود را از دست داده‌اند و ۶۹ هزار و ۶۵۷ نفر بهبود یافته‌اند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =