۲ نفر از عاملان حمله مسلحانه به کارکنان منابع طبیعی داراب دستگیر شدند

شیراز-ایرنا- معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان فارس گفت: ۲ نفر از عاملان حمله مسلحانه به کارکنان منابع طبیعی شهرستان داراب که سوم اردیبهشت ۹۹ رخ داد، دستگیر شدند.

سرهنگ کاووس محمدی، یکشنبه اظهار داشت: سوم اردیبهشت‌ماه ۹۹، رئیس اداره منابع طبیعی شهرستان داراب و ۲ نفر از کارکنان این نهاد، در هنگام بازگشت از ماموریت رفع تصرف اراضی ملی، مورد حمله مسلحانه چهار نفر ناشناس قرار گرفتند و مجروح شدند.

وی ادامه داد: با توجه به حساسیت، موضوع، شناسایی و دستگیری عاملان حمله مسلحانه به صورت ویژه در دستور کار ماموران قرار گرفت.

محمدی افزود: ماموران انتظامی شهرستان داراب با اقدامات فنی و تخصصی، ۲ نفر از افرادی را که در این حمله مسلحانه مشارکت داشتند دستگیر کردند و تلاش برای دستگیری ۲ همدست دیگر آنها همچنان ادامه دارد.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی فارس با بیان اینکه متهمان برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضایی شدند، گفت: پلیس با کسانی که بخواهند باعث اخلال در نظم و امنیت استان شوند، برابر قانون با آنان برخورد می‌کند.

رئیس اداره منابع طبیعی شهرستان داراب، چهارم اردیبهشت‌ ۹۹ و یک روز پس از این حادثه، این رویداد را رسانه‌ای و به ایرنا بیان کرد:‌ کارکنان منابع طبیعی این شهرستان که برای اجرای حکم قضایی به منطقه "گورخر" واقع در تل بارگاه بخش رستاق شهرستان داراب رفته بودند در هنگام بازگشت مورد حمله مسلحانه قرار گرفتند.

علیرضا قاسمی گفت: بر اثر این حمله، من و ۲ نفر از کارکنان منابع طبیعی دچار مصدومیت شده و خسارت زیادی هم به خودرو اداره وارد شده است.

جابر نظافت، دادستان داراب هم ضمن تایید این مطلب بیان داشت: مهاجمان چهار نفر بودند که پس از درگیری، خودرو خود را رها کرده و از صحنه متواری شدند.

شهرستان داراب در فاصله ۲۲۵ کیلومتری جنوب شرقی شیراز قرار دارد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 7 =