رییس سازمان نهضت سوادآموزی رحلت آیت‌الله امینی را تسلیت گفت

تهران-ایرنا-رییس سازمان نهضت سوادآموزی درپی ارتحال مجتهد جلیل القدر و عالم ربانی آیت‌الله ابراهیم امینی عضو مجلس خبرگان رهبری را تسلیت گفت.

به گزارش روز یکشنبه  سازمان نهضت سوادآموزی، شاپور محمدزاده در پیامی نوشت:  مرحوم  آیت الله امینی در دوران مبارزه و پس از آن به عنوان شخصیتی اثر گذار و برجسته در مسوولیت های مختلف از جمله پایه گذاری و تاسیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، نماینده مردم تهران در مجلس خبرگان رهبری، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، امام جمعه شهر مقدس قم بودند ، ایشان منشا اثر در عرصه ترویج فرهنگ دینی و اسلامی بوده و ثمرات این وجود ارزشمند سالهای متمادی در جامعه اسلامی مان مشهود است ، فقدان این مجتهد بزرگوار بسیار ناگوار است.

وی در بخشی دیگر از این پیام درگذشت این عالم وارسته و مجاهد نستوه  را به محضر امام زمان(عج)، رهبر معظم انقلاب، ملت بزرگ ایران، حوزه های علمیه و روحانیت معظم، فرهنگیان ، شاگردان و بیت معظم تسلیت گفت و از خداوند متعال برای آن مرحوم علو درجات و برای بازماندگان صبر و اجر مسالت کرد.

آیت‌الله ابراهیم امینی عضو مجلس خبرگان رهبری و عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام جمعه پنجم اردیبهشت در سن ۹۵ سالگی دارفانی را وداع گفت.

ایشان در ماه‌های اخیر چند بار به دلیل بیماری در بیمارستان بستری و مرخص شده بود و در روزهای اخیر در بیمارستان شهید بهشتی قم بستری بود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =