۷ اردیبهشت ۱۳۹۹،‏ ۹:۲۵
کد خبرنگار: 3009
کد خبر: 83764693
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

جاده‌های ۶ استان کشور بارانی است

تهران - ایرنا - آخرین وضعیت جوی راه های کشور از بارش باران در برخی از جاده‌های استان‌های البرز، همدان، مرکزی، تهران، مازندران و گیلان خبر می‌دهد.

گزارش روز یکشنبه مرکز مدیریت راه های کشور از آخرین وضعیت جاده های شمالی از تردد روان در جاده های چالوس، هراز، فیروزکوه، آزادراه تهران- شمال و آزادراه قزوین - رشت مسیر رفت و برگشت حکایت دارد و همزمان بارش باران در محورهای شمالی کشور گزارش شده است.
 
آخرین وضعیت ترافیکی سایر جاده ها نیز از ترافیک سنگین در آزادراه قزوین- کرج- تهران حدفاصل ساسانی تا پل کلاک و ترافیک سنگین در محور شهریار- تهران محدوده شهرقدس خبر می دهد.

براساس تصاویر دریافتی از دوربین های نظارتی، سامانه‌های ترددشمار وگشت های شعب راهداری سراسر کشور، اکنون به‌استثنای جاده های مسدود و ممنوع، ‌ بقیه جاده های مواصلاتی کشور باز و تردد در آنها به روال عادی در جریان است.  

در شبانه ‌روز گذشته، براساس آخرین اطلاعات دریافتی از ٢هزار ٢٨٠ شمار فعال در جاده های برون‌شهری، نسبت به روز قبل ١.٩ درصد افزایش تردد را نشان می‌دهد.  

گزارش مرکز مدیریت راه ها اضافه می کند که سهم وسایل نقلیه سنگین حدود ١٦.١ و اوج تردد بین ساعات ۱۸ تا ۱۹ و کمترین تردد بین ساعات ۴ تا ۵ صورت پذیرفته که هموطنان با آگاهی از این موضوع می‌توانند ساعات مناسبتری را برای سفر انتخاب کنند.
 
آزادراه تهران - شمال (قطعه یک)، واقع دراستان تهران نیز تا ۱۵ خرداد، از ساعت ۱۹ تا ۷ صبح روز بعد، به‌ دلیل اجرای عملیات تکمیل سامانه های هوشمند، مسدود بوده و تردد از محورهای جایگزین کرج - چالوس، هراز و فیروزکوه انجام می شود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار اقتصاد

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha