توزیع ۲۵ هزار بسته معیشتی، کمک مومنانه سپاه فارس

شیراز-ایرنا- فرمانده سپاه فجر فارس گفت: در قالب برگزاری رزمایش کمک مومنانه، ۲۵ هزار بسته معیشتی در بین اقشار نیازمند استان فارس توزیع می شود.

سردار سرتیپ دوم سید هاشم غیاثی شنبه در آیین آغاز رزمایش مساوات، همدلی و کمک مومنانه که با حضور نماینده ولی فقیه در استان فارس و جمعی از مدیران بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی (ره) استان برگزار شد، با تبریک فرارسیدن ماه مبارک رمضان، افزود: این ماه مبارک بهترین فرصت برای خودسازی معنوی و یاری رساندن به اقشار نیازمند و محروم جامعه است و برگزاری رزمایش کمک مومنانه نیز در همین راستا برنامه ریزی شده است.
وی با بیان اینکه بسیجیان و گروه های جهادی فارس در جمع آوری و توزیع هدفمند کمک های مردمی فعالانه نقش آفرینی می کنند، خاطرنشان کرد: یک هزار و ۵۰۰ سری جهیزیه با مشارکت سپاه فجر، بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی (ره) استان فارس به زوج های جوان اهدا خواهد شد.
فرمانده سپاه فجر با بیان اینکه نیروهای سپاه و بسیجیان از ابتدای شیوع بیماری کرونا در عرصه خدمت رسانی به مردم فعالانه حضور داشته اند، گفت: ۲ هزار و ۳۰۰ نفر از بسیجیان نیز طی ۲۰ روز گذشته در فرآیند اهدای خون به بیماران نیازمند حضور داشته اند.
سردار غیاثی افزود: در قالب برگزاری رزمایش کمک مومنانه ۲۵ هزار بسته معیشتی در بین اقشار نیازمند استان فارس توزیع می شوند.
وی با بیان اینکه شیوع بیماری کرونا در کشور برای برخی اقشار آثار ناخوشایند اقتصادی و اجتماعی در بر داشته است، گفت: هم افزایی هدفمند ظرفیت های مردمی و سازمان ها در راستای جمع آوری حداکثری کمک ها و توزیع عادلانه بین اقشار آسیب پذیر یک مساله بسیار با اهمیت است که با برگزاری هماهنگ رزمایش کمک مومنانه در سراسر استان فارس به این مهم دست خواهیم یافت.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 4 =