توزیع ١٤ هزار بسته معیشتی در شهرستان قدس آغاز شد

تهران- ایرنا- فرمانده سپاه پاسداران شهرستان قدس اعلام کرد: توزیع ١٤‌ هزار بسته معشیتی به نیت چهارده معصوم از امروز در سه مرحله در سطح این شهرستان آغاز شد.

سرگرد پاسدار حسین حبیبی عصر شنبه به خبرنگار ایرنا گفت: این بسته ها به صورت متمرکز و غیر متمرکز در شهرستان قدس توزیع می شود.

وی ادامه داد: از امروز به طور متمرکز سه هزار بسته معیشتی با کمک سپاه استان تهران تهیه و به صورت غیرمتمرکز از طریق گروه های جهادی، هیات، پایگاه‌های بسیج در حال توزیع است.

حبیبی تصریح کرد: رزمایش مواسات، همدلی و کمک مؤمنانه در قالب قرارگاه محرومیت زدایی در راستای لبیک به فرمان عظمای ولایت که در سالروز ولادت امام زمان (عج) بیان شد، در شهرستان قدس برگزار شد.

فرمانده سپاه پاسداران شهرستان قدس گفت: این رزمایش با هدف کمک به افرادی ‌که در این مقطع به خاطر این ویروس منحوس از نظر معشیتی  و کسب و کارشان دچار مشکل شده اند با کمک آحاد مردم، مسئولان، خیران، بسیجیان و جهادگران صورت گرفت.

 وی افزود: بنابر نظر سازمان بسیج مستضعفان بسته ها در سه مرحله توزیع  می‌شود که مرحله دوم و سوم مصادف با میلاد امام حسن مجتبی (ع) و عید سعید فطر است.

شهرستان قدس یکی از شهرستان‌های استان تهران در غرب شهر تهران و همسایگی استان البرز قرار دارد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 9 =