فرماندار: ۳ هزار بسته معیشتی بین اقشار آسیب‌پذیر ارومیه توزیع شد

ارومیه- ایرنا- فرماندار ارومیه گفت: در قالب ستاد ساماندهی مشارکت‌های مومنانه، تاکنون سه‌هزار بسته معیشتی تهیه و بین اقشار آسیب‎‌پذیر این شهرستان توزیع شده است.

علیرضا ملامحمدی‌زاده روز شنبه در جلسه هماهنگی ستاد ساماندهی مشارکت‌های مومنانه شهرستان ارومیه افزود: حمایت خیّران شهرستان از اقشار آسیب‌پذیر جامعه پس از شیوع بیماری کرونا، بسیار قابل توجه بوده‌است.

وی توزیع عادلانه بسته‌های معیشتی در بین مردم را ضروری دانست و بیان کرد: ستاد ساماندهی مشارکت‌های مومنانه شهرستان تلاش می‌کند تا در توزیع بسته‌های معیشتی، این اقلام به دست نیازمندان برسد.

وی اضافه کرد: بخشی از اقشار جامعه که در پی شیوع بیماری کرونا، آسیب مالی دیده و از کسب درآمد بازمانده اند، مورد توجه جدی ستاد ساماندهی مشارکت‌های مومنانه شهرستان خواهند بود.

فرماندار ارومیه با اشاره به ضرورت حفظ سلامت کارکنان واحدهای تولیدی اظهار کرد: باید تلاش شود شرایط بهداشتی برای فعالیت واحدهای تولیدی فراهم شود و کوتاهی در قبال جان کارکنان این واحدها و مردم پذیرفتنی نیست.

به گزارش ایرنا، در پی فرمایشات رهبر معظم انقلاب در خصوص کمک مومنانه، نهادهای مختلف برای کاهش مشکلات مردم به ویژه اقشار ضعیف جامعه اقدام به جمع آوری مشارکت های مردمی کردند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 5 =