رمضانی: قصد اسماعیلی اهانت به باشگاه استقلال نبوده است

تهران- ایرنا- سرپرست تیم فوتبال استقلال گفت: فرشید اسماعیلی شاید در شرایط احساسی مصاحبه کرده باشد و باید اشاره کنم که قصد او اهانت به باشگاه نبوده است.

سعید رمضانی، سرپرست تیم فوتبال استقلال پس از جلسه با احمد سعادتمند، مدیرعامل باشگاه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در حال بررسی هستیم تا تمرینات را چگونه ادامه بدهیم. به مجموعه انقلاب می‌روم که برخی امور را پیگیری کنم. متاسفانه بحث کرونا باعث شد تا نتوانیم وضعیت چمن باشگاه انقلاب را پیگیری کنیم. البته، پیمانکار هم کار را رها کرده است. امیدوارم وضعیت این چمن بهتر شود.

وی درباره صحبت های تند فرشید اسماعیلی افزود: فرشید یا سایر بازیکنان استقلال، همه نیت‌های صادقانه‌ای دارند. شاید در شرایط احساسی یا پرداخت نشدن مطالبات، مصاحبه‌ای کرده باشد. خودمان با او صحبت می‌کنیم. البته امروز او در جلسه شرکت نخواهد کرد ولی با او صحبت می‌کنم و به این نکته هم باید اشاره کنم که قصد او اهانت به باشگاه نیست.

وی درباره حمایت مجیدی و بازیکنان استقلال از اظهارات فرشید اسماعیلی تصریح کرد: ما همه یک تیم هستیم و فاصله‌ای وجود ندارد. با اسماعیلی صحبت می‌کنیم و مساله حل خواهد شد.

سرپرست تیم فوتبال استقلال درباره ماجراهای پیرامون دیاباته و میلیچ و سند جعلی منتشر شده بیان داشت: فکر می‌کنم بحث آن اسناد اشتباه بود. باشگاه سندی به این ۲ بازیکن ارائه نکرده است. گفتند دوستی قرار بوده این کار را انجام بدهد ولی قرار است این اسناد را چک کنند. میلیچ و دیاباته مشکلات را درک می‌کنند. قطعا اگر قرار باشد پولی پرداخت شود، به آنان هم تعلق می‌گیرد.

وی درباره ادامه لیگ اذعان داشت: امیدوارم همه از این بیماری در امان باشند و شرایط به شکلی باشد که مشکلی برای سلامتی کسی به وجود نیامده و جان کسی به خطر نیافتد.

رمضانی در پایان درباره ارتباط مجیدی و سعادتمند صحبت کرد و گفت: این ۲ با هم به صورت تلفنی در ارتباط هستند. اگر نیاز باشد، جلسه‌ای هم با یکدیگر خواهند داشت.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 5 =