جباری: مسایل مالی بزرگترین مشکل باشگاه استقلال است

تهران- ایرنا- پیشکسوت باشگاه استقلال با اشاره به مشکلات این تیم، گفت: در حال حاضر بزرگترین مشکل مسایل مالی است و تا این موضوع حل نشود مسایل دیگر نیز حل نخواهد شد.

«علی جباری» روز شنبه در حاشیه نشست مدیر عامل باشگاه استقلال تهران با پیشکسوتان، اظهار داشت: در حال حاضر در باشگاه خبری نیست و باید صبر کنیم ببینیم چه می‌شود. بزرگترین مشکل استقلال مسایل مالی است و تا این موضوع حل نشود مسایل دیگر نیز حل نخواهد شد.  امیدوارم «احمد سعادتمند» مدیرعامل کنونی بتواند مشکلات مالی را حل کند تا کارها به خوبی پیشرفت کند.

وی درباره سند جعلی واریز هوادار خارج از کشور برای پرداخت مطالبات ملیچ و دیاباته، تصریح کرد: برخی مواقع از این اتفاقات پیش می‌آید. کسانی که این‌ کار را کردند، قول دادند و اطمینان مدیران را جلب کردند که کاری انجام دهند اما متاسفانه بعد از آن که دیدند که بدهی‌ها سنگین است زیر قولشان زدند و حالا نیز مشکلاتی را به وجود آوردند. این افراد شناخته شده نیستند و با قول دادنشان مشکلات بیشتری برای مدیران باشگاه به وجود می‌آوردند.

پیشکسوت باشگاه استقلال در مورد اظهارات «فرشید اسماعیلی» و حواشی آن، گفت: اسماعیلی بازیکن استقلال است و حتما در گذشته به او قول‌هایی دادند و او نیز از حق و حقوق خودش دفاع می‌کند اما چون این موضوع را رسانه‌ای کرد این مشکلات به وجود آمد. مدیریت استقلال جدید است و باید منتظر بمانیم و ببینیم «احمد سعادتمند» چه راهکاری برای حل مشکلات دارد. اسماعیلی باید هنگام صحبت‌ دقت کند و در ابتدا حرف‌هایش را با باشگاه در میان بگذارد چرا که این موضوعات برای هواداران ناراحتی به وجود می‌آورد.

وی درمورد شایعه عدم بازگشت دیاباته به استقلال به علت ناراحتی از گرفتن سند جعلی پرداخت، خاطر نشان کرد: من از این موضوع اطلاعی ندارم. اگر کسی قولی می‌دهد باید به قول خود عمل کند.  اگر کسی به من قول دهد و سر قولش نباشد دیگر این موضوع تقصیر من نیست.

جباری در پاسخ به این پرسش که آیا سعادتمند می‌تواند در استقلال موفق باشد یا نه، گفت: سعادتمند آمده تا مشکلات را حل کند. وزارت ورزش و جوانان باید از او حمایت کند چرا که او از وزارتخانه آمده است. سعادتمند علاقه‌ دارد تا برای استقلال مفید باشد اما مساله استقلال مشکلات مالی است و تا حل نشود هیچ کسی نمی‌تواند کاری انجام دهد.

پیشکسوت باشگاه استقلال در مورد ادامه لیگ برتر، بیان داشت: لیگ برتر نباید انجام شود مگر اینکه خطری برای سلامتی کسی نداشته باشد. لیگ برتر باید زمانی ادامه پیدا کند که بیماری کرونا کامل از بین رفته باشد و در حال حاضر نمی‌توان بازیکنان را راهی زمین و و برای آن‌ها مشکل ایجاد کرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 5 =