ایتام کمیته امداد استان تهران آرزوهای خود را ثبت می‌کنند

تهران- ایرنا- رئیس اداره اکرام ایتام و محسنین کمیته امداد استان تهران اعلام کرد: سایت حامی آرزوهای کمیته امداد استان از امروز (۶ اردیبهشت) و همزمان با فرارسیدن ماه مبارک رمضان آرزوهای ایتام را ثبت می کند.

به گزارش روز شنبه کمیته امداد امام خمینی(ره) استان تهران، محمد دهرویه با بیان اینکه این طرح خیرخواهانه برای سومین سال پیاپی همزمان با این ماه الهی برگزار می‌شود، اظهارداشت: سال گذشته آرزوی یک هزار و ۵۲۹ کودک تحت حمایت، با ارزش مالی ۴۷۶ میلیون و ۹۵۳ هزار تومان توسط خیران استان برآورده شد.  

وی به نحوه برآورده شدن این آرزوها با استقرار پایگاه جذب حامی در مناسبت های مختلف ملی - مذهبی و ثبت در سایت حامی آرزوها اشاره کرد و ادامه داد: آدرس سایت حامی آرزوها http://hamiarezooha.ir  است که خواسته های کودکان تحت پوشش را دسته بندی و بر روی این سایت بارگذاری می کند.

رئیس اداره اکرام ایتام و محسنین کمیته امداد استان تهران مهمترین آرزوی کودکان در سال‌های گذشته را شامل کمک هزینه درمان، هزینه سفرهای زیارتی، کمک هزینه فرهنگی – تحصیلی، لوازم اساسی منزل و اسباب بازی اعلام کرد.

دهرویه بیان کرد: ادارات شهرستانی کمیته امداد ملارد با ۲۳۴برآورده سازی، ورامین با ۹۱ و شهرقدس با ۸۲ آرزو و کلان شهر تهران نیز مناطق ۶ و ۷ نیز با ۸۰ مورد بیشترین سهم را در این کار خداپسندانه به خود اختصاص داده اند.

هم اکنون ۱۸ هزار و ۵۵۱ فرزند یتیم و محسنین تحت حمایت کمیته امداد استان تهران وجود دارند که ۵۲ هزار و ۲۰۶ فرد خیر به عنوان حامی از آنان حمایت می‌کنند.  

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =

سرخط اخبار استان‌ها