۵ اردیبهشت ۱۳۹۹،‏ ۱۲:۱۸
کد خبرنگار: 1565
کد خبر: 83762769
۰ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

شبکه شاد یکی از ایمن‌ترین محیط‌های آموزشی کشور است

کرمان - ایرنا - معاون پژوهش و برنامه‌ریزی آموزش و پرورش استان کرمان گفت: شبکه شاد یکی از ایمن‌ترین محیط‌های آموزشی در کشور است.

به گزارش ایرنا، حسین براهویی با بیان اینکه شبکه آموزش دانش آموزان (شاد) یکی از ایمن ترین محیط های آموزشی آنلاین در کشور است افزود: این شبکه توسط تیمی از متخصصان حوزه فناوری اطلاعات به صورت شبانه روزی پشتیبانی می شود.

وی اظهار داشت: طبق آخرین بررسی ها و بر اساس رصد تیم پشتیبانی، این نرم افزار به صورت ایمن در حال خدمات دهی به دانش‌ آموزان و معلمان است.

براهویی خاطرنشان کرد: بنابر اعلام مرکز برنامه‌ریزی و فناوری اطلاعات وزارت آموزش و پرورش بیش از ۹ میلیون دانش‌آموز در شبکه شاد ثبت نام کرده و ۲۳۲ میلیون و ۳۱۴ هزار و ۳۳۵ فایل در شبکه آموزشی دانش آموزان (شاد) تبادل شده است. 
 وی گفت: بر اساس گزارش وزارت آموزش و پرورش تاکنون ۱۱ میلیون و ۳۶ هزار و ۵۸۷ بار شبکه آموزش دانش‌آموزی نصب ‌شده که از این تعداد، اطلاعات بیش از ۹ میلیون دانش‌آموز و ۵۸۵  معلم در شبکه شاد ثبت‌ شده است.

معاون پژوهش، برنامه ریزی و آموزش نیروی انسانی آموزش و پرورش استان کرمان تاکید کرد: اطلاعات ثبت شده در این نرم افزار از ضریب امنیتی بالایی برخوردار است و این اطلاعات به هیچ وجه قابل دسترسی سایرین نخواهد بود.
براهویی اظهار داشت: معلمان و دانش آموزان می توانند با آرامش خاطر نسبت به عضویت در شبکه شاد اقدام کرده و از خدمات آموزشی این نرم افزار بهره مند شوند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 9 =