۴ اردیبهشت ۱۳۹۹،‏ ۱۶:۲۰
کد خبرنگار: 1465
کد خبر: 83762210
۰ نفر

برچسب‌ها

بیش از ۱۱ هزار جوان یزدی وام ازدواج دریافت کردند

یزد- ایرنا - معاون فرهنگی اداره‌کل ورزش و جوانان استان یزد گفت: سال گذشته ۱۱ هزار و ۱۵۰ نفر از زوج‌های جوان وام ازدواج ۳۰۰ میلیون ریالی از بانک‌های عامل دریافت کردند.

احمد طالبی روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: هم‌اکنون ۷۹۷ نفر در نوبت دریافت  وام هستند که  از این تعداد ۵۳۱ تن در انتظار تعیین شعبه ، ۵۶ نفر در انتظار پذیرش در شعبه ، ۱۷۰ تن  در مرحله تکمیل مدارک و بقیه در انتظار اخذ وام از بانک های عامل هستند .

وی ادامه داد: سال گذشته ۱۱ هزار و ۹۴۷ نفر در استان  متقاضی  وام ازدواج بودند که با همکاری بانک‌ها و پیگیری و همراهی مسوولان ۹۳ درصد موفق به دریافت وام شدند .

این مسوول اطهار کرد: ازدواج ، اشتغال و مسکن جزو نیازهای  اصلی جوانان است که برای حل آنها توسط دولت و با همکاری خیران و خانواده‌ها برنامه هایی تدوین شد.

طالبی گفت: با حمایت و نگاه ویژه استاندار یزد ،دستگاه‌های عضو ستاد ساماندهی امور جوانان در راستای تسهیل مسائل و مشکلات جوانان همکاری می کنند.

معاون فرهنگی اداره‌کل ورزش و جوانان یزد گفت: هم‌اکنون هم‌افزایی بسیار خوبی بین دستگاه‌ها در خصوص حل مسائل و مشکلات جوانان در استان شاهد هستیم .

طالبی به اهمیت همکاری خیران در اجرای برنامه‌های فرهنگی برای جوانان به عنوان یک ضرورت اساسی اشاره کرد و گسترش آن را در سال‌جاری خواستار شد.

۲۵ درصد جمعیت یک میلیون و ۲۰۰ هزار نفر استان یزد جوان هستند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 1 =