معاون حقوقی سپاهان: در بازی با پرسپولیس قانون کاملا رعایت نشد

تهران- ایرنا- معاون حقوقی باشگاه سپاهان اصفهان گفت: در برگزاری مسابقه مقابل پرسپولیس، ماده ۱۲ آیین‌نامه برگزاری مسابقات به طور کامل رعایت نشد.

حلاجی معاون حقوقی باشگاه سپاهان پس از جلسه امروز کمیته استیناف درباره مسابقه این تیم با پرسپولیس اظهار داشت: این پرونده اهمیت زیادی دارد و نتیجه آن در جدول لیگ موثر است. تمام توان خود را برای دفاع از حق باشگاه به کار بردیم. دلایل کامل وجود دارد و فیلم‌های جدیدی درباره اتفاقاتی که رخ داد ارائه کردیم. امیدواریم در رای کمیته انضباطی تجدید نظر شود.

وی افزود: نمی‌توانم درباره محتوای فیلم‌های ارائه شده توضیحی بدهم.

حلاجی خاطرنشان کرد: قوه قاهره مانع از حضور ما در ورزشگاه شده بود و بلافاصله پس از برطرف شدن آن، تیم به ورزشگاه رسید و آماده حضور در میدان بود. به اعتقاد ما باید فرصت بیشتری به تیم سپاهان داده می‌شد اما در برگزاری این بازی ماده ۱۲ آیین‌نامه کمیته انضباطی به طور کامل رعایت نشد.

در هفته بیستم لیگ برتر فوتبال ایران قرار بود تیم‌های سپاهان و پرسپولیس در اصفهان به مصاف هم بروند اما این مسابقه به دلیل حضور نیافتن سپاهان در میدان، برگزار نشد. مسوولان این تیم مدعی بودند که هواداران سپاهان مانع حرکت اتوبوس تیم از هتل به سمت ورزشگاه بودند. مسوولان برگزاری مسابقه پس از گذشت بیش از ۳۰ دقیقه از زمان قانونی شروع بازی، مسابقه را لغو کردند. اگرچه دقایقی بعد اتوبوس تیم سپاهان به ورزشگاه رسید اما بازی برگزار نشد. در نهایت هم کمیته انضباطی، نتیجه بازی را سه بر صفر به سود پرسپولیس اعلام کرد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 8 =