۱۰۰ بسته غذایی به همت سپاه بین نیازمندان ماکو توزیع شد

ارومیه- ایرنا- فرمانده سپاه ماکو گفت: در پنجمین مرحله از توزیع بسته‌های معیشتی در این شهرستان، ۱۰۰ بسته غذایی به ارزش ۳۰۰ میلیون ریال بین نیازمندان و خانواده‌های بی‌بضاعت این شهرستان توزیع شد.

سرهنگ پاسدار مهدی غفاری روز پنج‌شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این بسته‌های غذایی به سبب شیوع بیماری کرونا و در لبیک‌گویی به فرمایش رهبر معظم انقلاب مبنی به کمک به همنوعان توسط پایگاه‌های شهری و روستایی بسیج در بین خانواده‌هایی که دچار مشکل معیشتی شده‌اند، توزیع شده ‌است.

وی اضافه کرد: این بسته‌های غذایی شامل ۱۰ کیلوگرم برنج، روغن، سویا، ماکارونی، رب‌ گوجه‌فرنگی، مرغ، پنج کیلوگرم قند و بسته بهداشتی است که ارزش هر بسته غذایی سه میلیون ریال است.

وی اظهار امیدواری کرد تا با همدلی و همیاری بین مردم و رعایت مسائل بهداشتی، بیماری کرونا را شکست داده و مشکلات را پشت سر بگذاریم.

فرمانده سپاه گفت: خیران می‌توانند کمک‌های نقدی خود به این اقدام مومنانه را به شماره کارت ۵۳۴۰ ۳۸۴۲ ۸۱۱۱ ۶۲۷۳  واریز کنند.

ماکو یکی از شهرهای شمالی استان آذربایجان‌غربی است.

با شیوع بیماری کرونا در کشورمان جهت مبارزه با این بیماری باید با خانه ماندن باید به جنگ این بیماری رفت که همین امر موجب بروز مشکل معیشتی در اقشار کم‌درآمد شده ‌است.

از ابتدای شیوع بیماری کرونا در این شهرستان و تعطیلی بازار و محل کسب و کار مردم بیش از ۷۰۰ بسته غذایی در این شهرستان در بین نیازمندان و خانواده‌های آنها توزیع شده است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha