لاریجانی از زحمات و تلاش معلمان در تداوم جریان یادگیری دانش‌آموزان قدردانی کرد

تهران-ایرنا- رییس مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگوی تلفنی با وزیر آموزش و پرورش، از زحمات و تلاش معلمان در تداوم جریان یادگیری دانش‌آموزان در دوره شیوع ویروس کرونا قدردانی کرد.

به گزارش روز پنج شنبه مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، محسن حاجی میرزایی در گفت ‌و گوی تلفنی با علی لاریجانی ضمن احوالپرسی از وی با اشاره به راه اندازی شبکه آموزش دانش آموزی، اظهار داشت: در ابتدای راه‌اندازی شبکه شاد حدود ۷۵ درصد از محتواهای آموزشی در مدارس تدریس شده بود بنابراین در این شبکه آموزشی ارزیابی از مجموعه آموخته ‌شده انجام و آموزش مابقی محتواهای درسی ادامه و به پایان می‌رسد.

وی افزود: اتمام سال تحصیلی و انتقال همه محتوای آموزشی برعهده معلمان است لذا نه‌ تنها معلمان تعطیل نیستند بلکه با علاقه‌مندی بیشتری در میدان حضور دارند و تمام ‌وقت خود را صرف آموزش دانش آموزان می‌کنند و ما نیز باید از آنان حمایت و پشتیبانی ‌کنیم.

وزیر آموزش و پرورش‫ با بیان اینکه نباید آموزش تعطیل شود، گفت: محیط آموزشی باید برای آموزش مناسب باشد و در جاهایی که اینترنت وجود ندارد، بسته‌های آموزشی ارائه می‌شود.

‫وی اضافه کرد: البته اگر آمار دانش‌ آموزانی که موفق به ورود به این شبکه نشدند به‌طور دقیق مشخص شود برای آموزش آنان تدبیر خواهیم کرد‪.

‫وزیر آموزش و پرورش تاکید کرد: مدیران و معلمان به ‌صورت حضوری و با ارائه بسته‌های آموزشی حتی با تماس‌های تلفنی آموزش را پی می‌گیرند و اجازه نمی‌دهیم دانش‌آموزی از آموزش جا بماند.

در این گفت‌وگوی تلفنی رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان این که روند آموزش نباید تعطیل یا با وقفه مواجه شود، گفت: هیچ دانش آموزی نباید از آموزش جا بماند، فضای آموزش باید برای همه دانش آموزان مناسب باشد و درجاهایی که دسترسی به اینترنت آسان نیست، تولید بسته‌های آموزشی صورت گیرد.

لاریجانی همچنین در این تماس تلفنی از زحمات و تلاش معلمان در تداوم جریان یادگیری دانش آموزان قدردانی کرد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار علم و آموزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha