۴ اردیبهشت ۱۳۹۹،‏ ۱۱:۱۶
کد خبرنگار: 1934
کد خبر: 83761735
۱ نفر

برچسب‌ها

کشف ۱۷ کیلوگرم تریاک در ملایر

همدان - ایرنا - فرمانده انتظامی استان همدان گفت: عوامل پلیس مبارزه با موادمخدر موفق به کشف ۱۷ کیلوگرم موادمخدر تریاک از یک منزل مسکونی در ملایر شدند.

سردار بخشعلی کامرانی صالح روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا بیان کرد: به دنبال کسب خبری مبنی بر انتقال یک محموله مواد مخدر از استان های جنوبی به سمت همدان رسیدگی به این موضوع در دستور کار پلیس مبارزه با موادمخدر همدان و ملایر قرار گرفت.

وی اضافه کرد: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر پاتوق و محل اختفای قاچاقچیان را شناسایی و در بازرسی از آن  ۱۷ کیلوگرم تریاک را کشف و ضبط کرده همچنین در این عملیات ۲ متهم دستگیر و یک دستگاه خودرو توقیف شد.

فرمانده انتظامی استان همدان ادامه داد: از ابتدای سالجاری تاکنون چندین باند تهیه و توزیع موادمخدر فعال در امر قاچاق هروئین و تریاک در شهرستان ملایر مورد ضربه پلیس مبارزه با مواد مخدر قرار گرفته و منهدم شدند.

وی یادآوری کرد: : ۱۰ هزار تهیه، توزیع و مصرف کننده موادمخدر سال گذشته در این استان شناسایی و دستگیر شدند و بیش از پنج تن و ۵۰۰ کیلوگرم موادمخدر از آنها کشف و ضبط شده است.

۳۰ فقره سرقت، پس از آزادی از زندان

سردار بخشعلی کامرانی صالح در خبر دیگری گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت داخل خودرو در تویسرکان، بررسی موضوع در دستور کار ماموران انتظامی این شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: ماموران انتظامی با اقدامات اطلاعاتی و به کارگیری شگردهای پلیسی، یک سارق سابقه دار را شناسایی و پس از دریافت مجوز قضایی نامبرده را حین سرقت لوازم یک خودرو دستگیر کردند که در بررسی ها مشخص شد وی به تازگی از زندان آزاد شده است.

فرمانده انتظامی استان همدان بیان کرد: متهم پس از انتقال به کلانتری، به ۳۰ فقره سرقت داخل خودرو اعتراف کرد که ۱۰ فقره از این سرقت ها بازسازی صحنه شده و با شناسایی مال باختگان، این پرونده در اختیار ماموران پلیس آگاهی قرارگرفته است.

سردار کامرانی صالح اضافه کرد: تلاش پلیس برای شناسایی مال باختگان دیگر و کشف سرقت های احتمالی بیشتر در دستور کار قرار دارد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 5 =