امام جمعه شهرکرد:قرارگاه پیگیری مصوبات شورای فرهنگ عمومی چهارمحال و بختیاری تشکیل شود

شهرکرد- ایرنا- نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد با اشاره به مصوبات شورای فرهنگ عمومی استان گفت: قرارگاهی برای پیگیری مصوبات شورای فرهنگ عمومی در استان تشکیل و فعال شود.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام محمدعلی نکونام چهارشنبه شب در نخستین شورای فرهنگ عمومی چهارمحال و بختیاری در سال جاری تاکید کرد: این استان از لحاظ فرهنگی  در جایگاه مطلوبی قرار دارد و متولیان فرهنگ باید فعالیت‌های فرهنگی خود را به شورای فرهنگ عمومی گزارش دهند.
وی افزود: البته دغدغه‌های فراوانی در عرصه فرهنگی وجود دارد و در همین راستا باید فرهنگ مورد توجه جدی قرار گیرد.
نکونام تصریح کرد: توجه همگان به فرهنگ و سلامت جامعه ضرورت دارد و در این راستا متولیان فرهنگ و هنر اجازه ارایه خوراک ضد فرهنگی مسموم به جامعه را ندهند.
وی یادآور شد: مقام معظم رهبری نسبت به مساله فرهنگ راهکارهای ارایه کردند و این راهکارها چراغ راه متولیان فرهنگ باید باشد.
رییس شورای فرهنگ عمومی چهارمحال و بختیاری با اشاره به شیوع ویروس کرونا اظهار داشت:  آسیب دیدگان ناشی از شیوع ویروس کرونا باید به شکل درست شناسایی شوند و از هیچ کمکی محروم نشوند.
وی گفت: جلوگیری از برگزاری هرگونه تجمع  همچنان مورد تاکید و رعایت فاصله گذاری اجتماعی و نکات بهداشتی ضروری است.
نکونام به در پیش بودن ماه رمضان تاکید کرد: دادن افطاری به نیازمندان در این ماه مورد توجه باشد.
وی با اشاره به نامگذاری سال جاری به نام جهش تولید از سوی مقام معظم رهبری افزود: لازمه تحقق  اهداف مورد نظر مقام معظم رهبری، انجام فعالیت های تولیدی، اقتصادی و فرهنگی است.
به گزارش ایرنا، مقام معظم رهبری سال ۱۳۹۹ را به نام سال جهش تولید نامگذاری کردند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 1 =

سرخط اخبار استان‌ها