افتتاح نخستین آشپزخانه طرح اطعام مهدوی در آذربایجان‌غربی

ارومیه- ایرنا- در آستانه ماه مبارک رمضان نخستین آشپزخانه طرح اطعام مهدوی آذربایجان‌غربی همزمان با افتتاح ۳۱۳ آشپزخانه در سطح کشور در ارومیه افتتاح شد.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) آذربایجان‌غربی روز چهارشنبه در آیین افتتاح این آشپزخانه در گفت و گو با خبرنگاران گفت: برای استفاده در طول ماه مبارک رمضان، ۱۲ آشپزخانه «اطعام مهدوی» به منظور طبخ غذا و توزیع آن به روش بیرون‌بر بین مددجویان و نیازمندان در استان افتتاح می‌شود.

عزیز سهندی افزود: این تعداد آشپزخانه در شهرستان‌های ارومیه، خوی، سلماس، چایپاره، ماکو، نقده، میاندوآب، شاهین‌دژ افتتاح خواهد شد که سهم ارومیه چهار واحد است.

وی بیان کرد: با توجه به عملکرد ۱۸۰ میلیارد ریالی کمک مردمی در  جشن رمضان سال گذشته، پیش‌بینی می‌شود میزان مشارکت مردم در جشن رمضان امسال با افزایش ۴۰ درصدی  به ۲۵۰ میلیارد ریال برسد.

وی اظهار کرد: مردم نیکوکار آذربایجان‌غربی می‌توانند از طریق شماره کارت مجازی ۶۰۳۷۹۹۷۹۰۰۰۰۱۲۳۲، شماره حساب ۰۱۱۰۷۶۹۷۴۹۰۰۱، شماره گیری کد دستوری #۲*۸۸۷۷* و همچنین سایت www.emdad.ir  در این طرح خداپسندانه مشارکت کنند.

سهندی افزود: با اجرای طرح اطعام مهدوی در ماه مبارک رمضان، بیش از ۱۰۰ هزار خانوار مددجو و نیازمند در آذربایجان‌غربی از غذای گرم و بسته‌های جیره خشک بهره‌مند می‌شوند.

به گزارش ایرنا، ماه مبارک رمضان از روز ششم اردیبهشت در کشور آغاز می‌شود و با توجه به شیوع بیماری کرونا، حال و هوای این ماه در سال جاری بسیار ویژه است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha