۳ اردیبهشت ۱۳۹۹،‏ ۱۷:۲۹
کد خبرنگار: 2309
کد خبر: 83761159
۰ نفر

برچسب‌ها

طرح تربیتی بانوان نخبه و اندیشه‌ورز آغاز شد

تهران-  ایرنا- مدیرکل امور فرهنگی و تبلیغی بانوان سازمان تبلیغات اسلامی از آغاز طرح تربیتی بانوان نخبه و اندیشه ورز در عرصه مدیریت فرهنگی قرآنی کشور خبر داد.

به گزارش روز چهارشنبه سازمان تبلیغات اسلامی، عاطفه سعیدی نژاد با اعلام این مطلب گفت: این طرح با هدف جذب و آماده سازی بانوان نخبه و اندیشه ورز در صدد تربیت مدیران آینده فرهنگی و قرآنی کشور است. 
وی افزود: با توجه به حساسیت صحنه فرهنگ کشور و ضرورت وجود اندیشه های جدید در این صحنه لازم است جوان هایی را وارد صحنه عمل کنیم که از لحاظ تولید فکر و اندیشه در رده بالایی برخوردار باشند و بتوانند صحنه فرهنگی جامعه را به درستی شناخته و طراحی راهبردی صحیحی برای اقدام در این صحنه داشته باشند.

مدیرکل امور فرهنگی و تبلیغی بانوان ادامه داد: برخلاف عموم طرح های معرفتی-تربیتی، آموزش در این طرح فرع است و مخاطب از ابتدا در صحنه عملیات طراحی فرهنگی قرار گرفته و در این صحنه آموزش های لازم در زمینه تفکر راهبردی، تفکر تحلیلی، تولید اندیشه و مسائلی از این نوع را نیز فرا می گیرد.

سعیدی نژاد افزود: ما برای بهبود فضای قرآنی کشور در دستگاه تبلیغی به افرادی احتیاج داریم که علاوه بر مبانی اندیشه ای صحیح، فهم درست از فرهنگ و مدیریت فرهنگی، توانایی طراحی راهبردی و مدیریت این فضا را نیز داشته باشند.

بانوان علاقه مندان برای شرکت در طرح تربیتی بانوان نخبه و اندیشه ورز تا پایان ماه مبارک رمضان می توانند از طریق کانال qurangroup_ido@در پیام رسان های داخلی ثبت نام کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 5 =