آغاز نام‌نویسی چهل و سومین مسابقات قرآنی در آستارا

آستارا - ایرنا - رئیس اداره اوقاف و امور خیریه آستارا گفت: نام‌نویسی برای چهل و سومین دوره مسابقات قرآنی در سطح شهرستان آغاز شده و علاقه‌مندان تا ۱۶ اردیبهشت ماه به این اداره یا سایت مربوطه مراجعه کنند.

جمشید مهدوی روز چهارشنبه در اداره اوقاف و امور خیریه آستارا اظهار کرد: این مسابقات در رشته های حفظ پنج، ۱۰ ، ۲۰ جزء و کل قرآن، قرائت، ترتیل، اذان و دعاخوانی برگزار می شود.

وی بیان کرد: داوطلبان باید بیش از ۱۸ سال داشته باشند و خواهران و برادران برای نام نویسی به سایت www.my.oghaf.ir یا اداره اوقاف و امور خیریه آستارا مراجعه کنند.

وی اضافه کرد: زمان و مکان برگزاری مسابقات اعلام خواهد شد و نفرات اول به مرحله استانی راه خواهند یافت و در سال گذشته چهار نفر از آستارا در رشته های مختلف این مسابقات به مرحله استانی راه یافته بودند.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه آستارا گفت: طرح تربیت حافظان قرآن، از سال های قبل با دستور مقام معظم رهبری در کشور آغاز و تاکنون بیش از ۲ هزار حافظ قرآن در شهرستان آستارا تربیت شده است.

شهرستان مرزی بندر آستارا با ۹۱ هزار نفر جمعیت، سه موسسه قرآنی و ۱۱۰ مسجد در منتهی الیه غرب استان گیلان و همسایگی جمهوری آذربایجان واقع شده است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha