رونمایی از تنها فوتبالیست ایرانی که بی‌توجه به کرونا بازی می‌کند

تهران- ایرنا- «آرش اکبری شلدره»، تنها فوتبالیست ایرانی است که بدون توجه به شیوع ویروس کرونا در لیگ تاجیکستان مشغول بازی است و برای تیم «رگار تاداز» به میدان می‌رود.

شیوع ویروس کرونا باعث شده تا مسابقات فوتبال در اقصی‌ نقاط جهان به تعطیلی کشانده شود. با این وجود در چند کشور خاص مثل بروندی، نیکاراگوئه، بلاروس، ترکمنستان و تاجیکستان رقابت‌های فوتبال در حال برگزاری است.

مسابقات فوتبال در کشورمان نیز به تعطیلی کشانده شده و مدتهاست که رقابتی برگزار نشده است. با این وجود یک ایرانی در حال حاضر شاید به عنوان تنها ایرانی جهان باشد که بدون توجه به این اپیدمی در حال بازی کردن است. بازیکنی که در لیگ تاجیکستان به عنوان تنها ایرانیِ این لیگ بازی می‌کند.

«آرش اکبری شلدره»  بازیکنی است که در بالاترین سطح فوتبال تاجیکستان، برای تیم «رِگار تاداز»  بازی می‌کند. او ۲۹ ساله است و سابقه حضور در تیم‌های پایه و بزرگسالان راه آهن، صبا، نیروی زمینی و ... را دارد.

او از فصل قبل به فوتبال تاجیکستان آمده و حالا دومین فصل حضور خود در فوتبال این کشور را تجربه می‌کند. تیم «رگار تاداز» در شهر «تورسونزادا» حضور دارد و فصل قبل عنوان سوم لیگ را به دست‌آورد و در فینال جام حذفی نیز به تیم استقلال باخت و نایب قهرمان شد.

لیگ تاجیکستان سه هفته خود را پشت سر گذاشته و به دلیل عدم شناسایی هیچ موردی از کرونا، رقابت‌های فوتبال در این کشور برگزار می‌شود اما بدون حضور تماشاگر.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 9 =

سرخط اخبار ورزش