۱۵ هزار خانوار ساوجبلاغی ازحمایت معیشتی بهره مند می شوند

کرج- ایرنا- فرمانده سپاه ساوجبلاغ گفت: ۱۵ هزار خانواده نیازمند در این شهرستان شناسایی شده که تحت پوشش کمک های مومنانه و معیشتی قرار می گیرند.

سرهنگ علی اصل زعیم روز چهارشنبه در گفت ‌وگو با ایرنا  با اشاره به به بیانات مقام معظم رهبری مبنی بر اجرای طرح کمک مومنانه با هدف کمک به قشر آسیب پذیر جامعه، افزود: با توجه به اینکه در آستانه ماه مبارک رمضان قرارداریم رزمایش مساوات در قالب کمک و همدلی مومنانه در دستور کار سپاه قرار گرفت تا بتوانیم در راه کمک به اقشار آسیب پذیر اجتماع اقدامی مثمرثمر انجام داده باشیم.

فرمانده سپاه شهرستان ساوجبلاغ با بیان اینکه در این راه از ظرفیت‌های مردمی بهره‌مند خواهیم شد، ادامه  داد: سعی داریم مجموعه‌های خیرین، موسسات نیکوکاری و صاحبان صنایع را در این راه همراه کنیم.

وی یادآور شد: بسته‌های معیشتی طرح  کمک های مومنانه بین خانواده‌های زندانیان و یا افرادی که به واسطه بحران کرونا بیمار داشتند و نتوانستند در اجتماع حضور داشته باشند توزیع می‌شود.

اصل زعیم با بیان اینکه قرارگاه مرکزی این طرح با محوریت ائمه جماعات و نیروهای بسیجی شکل گرفته است، اظهار کرد: بیش از ۴۰ روز است که در هشت نقطه از شهر قرارگاه‌های محله محور برای جمع آوری کمک‌های مردمی و خیرین جمع شده است.

فرمانده سپاه شهرستان ساوجبلاغ با اشاره به اینکه همراه با این بسته‌های معیشتی، اقلام بهداشتی نیز توزیع می‌شود، تصریح کرد: شناسایی افراد نیازمند توسط کمیته ای انجام شده است و هم اکنون در مرحله جمع آوری کمک‌های مردم و توزیع این بسته‌ها قرار داریم.

وی با اشاره به اینکه یک کمیته وظیفه نظارت بر حسن توزیع اقلام را به عهده دارد، بیان کرد: طبق بررسی‌های انجام شده توزیع میان ۱۵ هزار خانواده انجام خواهد شد که فعالیت‌های چشم گیری در راستای تحقق این هدفگذاری انجام شده است.

به گفته فرمانده سپاه شهرستان ساوجبلاغ تا چهارم اردیبهشت ماه سال جاری پنج هزار بسته معیشتی میان نیازمندان شهرستان توزیع خواهد شد.

اصل زعیم  یادآور شد: میانگین ارزش هر یک از این بسته‌های معیشتی ۳۰۰ هزار تومان برآورد شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 4 =