مهلت سه ماهه برای مشترکان گاز زنجانی در پرداخت قبض

زنجان - ایرنا - مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان گفت: همه مشترکان گاز این استان در مناطق شهری و روستایی برای پرداخت هزینه مصرف گاز خود سه ماه فرصت دارند.

موسی احمدلو روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: با توجه به تمهیدات پیش بینی شده به دلیل شیوع کرونا ویروس، مشترکان خانگی، تجاری، صنعتی، کشاورزی در مناطق شهری و روستایی استان سه ماه برای پرداخت قبض گاز مصرفی خود فرصت دارند.
وی تاکید کرد: این فرصت سه ماهه برای پرداخت قبض گاز شامل مشترکان بدهکار نیز می‌شود و این زمان تنفس تا پایان خرداد ماه تعیین شده است.
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان گفت: مشترکانی که می توانند هزینه مصرف گاز خود را پرداخت کنند این مهم را انجام دهند تا مبالغ پس از سه ماه انباشته نشود.

احمدلو اظهارداشت: بر اساس اطلاع رسانی های صورت گرفته قرائت کنتورهای خانگی و تجاری گاز تا اطلاع بعدی حضوری، انجام نمی‌شود.
وی تاکید کرد: مشترکان برای اعلام رقم کنتور، دریافت قبض و نحوه پرداخت خود هیچ نگرانی نداشته باشند چرا که شرایط لازم برای ارائه خدمات از طریق بسترهای غیرحضوری فراهم و در دسترس قرار دارد.
به گفته مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان، سامانه اینترنتی ارتباط جامع با مشترکان به آدرس www.nigc-zanjan.ir برای دریافت هرگونه انتقاد، شکایت، دریافت، مشاهده قبض، پرداخت آنلاین قبض، اعلام و ثبت رقم گاز مصرفی کنتور در خدمت مردم است.
احمدلو خاطرنشان کرد: نرم ‌افزار موبایلی خدمات الکترونیکی گاز زنجان راه اندازی شده و شهروندان می توانند برای دریافت خدمات الکترونیکی شرکت و امکانات خدماتی بیشتر، به آدرس zanjan.artadata.ir مراجعه و خدمات مورد تقاضای خود را دریافت کنند.
وی راه‌های ارتباطی مشترکان با شرکت گاز را از طریق تلفن گویای ۳۳۱۴۶۶۰۱ تا ۶۴۹ بیان کرد و افزود:  این خط های ارتباطی به صورت ۲۴ ساعته در خدمت شهروندان است.
مدیر عامل شرکت گاز استان زنجان گفت:  شماره تلفن های ادارات گاز امور مشترکان شهرستان زنجان در خصوص بررسی نامه ها و رسیدگی به امور مشترکان و تعدیلات شماره ۳۳۱۴۶۵۷۹،  اشتراک پذیری و ثبت تغییر نام  به شماره ۴۲۳ و۳۳۱۴۳۴۳۴، می باشد.
احمدلو شماره تماس میز خدمت را ۳۳۱۴۶۵۷۹ بیان کرد و ادامه داد: رسیدگی به تعدیلات، واحد بندی و خرابی کنتور به شماره۳۳۱۴۶۳۷۱، رسیدگی به امور کنتور خوانی، خراب کنتور و تسویه حساب به شماره ۳۳۱۴۶۴۱۶ است.
به گفته وی شماره رسیدگی به کارهای وصول مطالبات و مشترکان ۳۳۱۴۶۳۹۷، وصول مطالبات و گاز بتن ها ۳۳۱۴۶۵۳۱ از دیگر راه‌های مورد نظر ارتباط از راه دور مردم با شرکت گاز استان زنجان است.
مدیر عامل شرکت گاز استان زنجان گفت: شماره تلفن های امور مشترکان دیگر شهرستان ها نیز از سایت https:// nigc-zanjan.ir قابل دریافت است.
 احمدلو تاکید کرد: شماره تماس ۱۹۴ امداد گاز نیز به صورت ۲۴ ساعته در همه شهرستان های استان آماده خدمات است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha