شبکه آدم‌ربایی در سردشت متلاشی شد

ارومیه- ایرنا- فرمانده انتظامی آذربایجان‌غربی گفت: با تلاش ماموران انتظامی در کمتر از ۲۴ ساعت، شبکه آدم‌ربایی در سردشت متلاشی شد.

سردار مسعود خرم‌نیا روز سه‌شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: با تیراندازی افراد ناشناس در محور سردشت - مهاباد، نزدیک روستای همران و اعلام یک مورد آدم ربایی و ربوده شدن فردی ۳۸ ساله، پیگیری موضوع در دستور و برنامه پلیس آگاهی انتظامی سردشت قرار گرفت.

وی ادامه داد: با اقدامات فنی و محلی کارآگاهان پلیس در جهت شناسایی و دستگیری افراد آدم‌ربا، مخفیگاه این شبکه را در شهرستان بانه شناسایی و با هماهنگی مراجع قضایی اقدام به دستگیری آنان کردند.

وی اضافه کرد: این شبکه، گروگان را به دلیل خصومت شخصی به مدت پنج روز ربوده و از خانواده وی جهت آزادی در خواست ۲۰ میلیارد ریال پول نقد کرده بود.

فرمانده انتظامی آذربایجان‌غربی گفت: با همکاری ماموران انتظامی شهرستان بانه در کمتر از ۲۴ ساعت این شبکه متلاشی و سه نفر از آدم‌ربایان دستگیر و پرونده نیز جهت سیر مراحل قانونی تشکیل و به مراجع قضایی تحویل داده شد.

به گزارش ایرنا، مقابله با سرقت، مقابله با کالای قاچاق، مبارزه با مواد مخدر، مبارزه با ناهنجاری‌ها و بد اخلاقی‌های اجتماعی و کاهش تصادف‌ها از اولویت‌های پنج گانه انتظامی آذربایجان‌غربی است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 2 =