اصناف هرمزگان در سامانه وزارت بهداشت نام نویسی کنند

بندرعباس- ایرنا- معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان گفت: نام نویسی اصناف در سامانه وزارت بهداشت ادامه دارد و تمام گروه صنفی هرمزگان باید در این سامانه ثبت نام کنند.

عبدالرضا پیروی منش روز شنبه اظهار داشت: همه صاحبان مشاغل شامل اصناف، کارگاه های صنعتی و واحدهای خدماتی، تولیدی، آموزشی، بهداشتی، درمانی و نظایر آن در صورت ثبت نام در سامانه  salamat.gov.ir اجازه فعالیت خواهند داشت.

وی تاکید کرد:  پس از پایان این مهلت، با صاحبان حرفه ها و مشاغلی که ثبت نام نکرده‌اند به منظور پیشگیری از انتقال کرونا برابر قانون برخورد خواهد شد.

معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان با اشاره به راه اندازی سامانه یکپارچه مدیریت بازرسی کشور در این استان، گفت: این سامانه بصورت آزمایشی در هرمزگان به عنوان نمونه این طرح راه اندازی شده است.

پیروی منش بیان داشت: این سامانه امکان بررسی تمام فعالیت‌های تجاری اعم از زمان ورود کالا یا زمان تولید کالا در داخل کشور، اطلاعات صحیح انبارها، تولید، فروشگاه ها، اطلاعات واحدهای صنفی، مشخصات کالا و مقدار موجودی کالا را در اختیار بازرسان قرار می دهد.

این مقام مسوول خاطرنشان کرد: سامانه‌های ثبت احوال، شرکت پست، اصناف، سامانه جامع انبارها و سامانه شناسه کالا به این سامانه متصل هستند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 0 =