تعیین تکلیف جام جهانی فوتسال و تیم ملی ایران در فیفا

تهران- ایرنا- روز ۱۱ اردیبهشت در مقر فیفا جلسه‌ای پیرامون جام جهانی ۲۰۲۰ انجام خواهد شد و متعاقب آن تکلیف تیم ملی فوتسال ایران نیز مشخص می‌شود.

با شیوع ویروس کرونا تمام مسابقات ورزشی در سراسر جهان تعطیل یا نیمه‌تعطیل شده است. در این بین رشته فوتسال هم کاملا تحت تاثیر قرار گرفته است.

در ایران ۲ تیم مس سونگون و گیتی‌پسند اصفهان به فینال لیگ برتر راه پیدا کردند و هنوز مشخص نیست دیدار نهایی لیگ برتر به صورت تک بازی یا ۲ بازی رفت و برگشت برگزار می‌شود. ضمن اینکه تکلیف حضور یا عدم حضور تماشاگران هم مشخص نیست.

همچنین برنامه‌های تیم ملی فوتسال برای حضور در جام ملت‌های آسیا و جام جهانی هم کاملا نامشخص است و فدراسیون جهانی فوتبال هم هیچ صحبتی در خصوص فوتسال نکرده است. در همین رابطه قرار است جلسه مهمی روز ۱۱ اردیبهشت در فیفا برگزار شود تا در خصوص تاریخ برگزاری جام جهانی تصمیم‌گیری شود. بعد از اعلام تصمیم فیفا، در خصوص تاریخ برگزاری جام ملت‌های آسیا هم تصمیم نهایی اتخاذ خواهد شد.

قرار است بعد از این جلسه، در ایران نیز جلسه‌ای بین مسوولان برگزاری لیگ برتر فوتسال و نمایندگان ۲ باشگاه فینالیست برگزار شود تا درباره سازوکار برگزاری دیدار نهایی تصمیم نهایی اتخاذ شود. اردوهای تیم ملی نیز در جلسه‌ای دیگر با حضور محمد ناظم‌الشریعه، مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha