رعد پدافند نماینده قم در لیگ برتر بدمینتون شد

قم – ایرنا – رییس هیات بدمینتون استان قم گفت: تیم قم با نام رعد پدافند امسال در مسابقات لیگ برتر بدمینتون مردان ایران با حریفان خود رقابت می‌کند.

محمدحسن حسین‌زاده روز سه‌شنبه در گفت‌وگو با ایرنا، اظهار داشت: موفقیت در کسب مجوز صعود به لیگ برتر بدمینتون مردان باشگاه‌های کشور بعد از حدود یک دهه در مسابقات لیگ دسته اول سال قبل نصیب هیات بدمینتون قم شد و امسال شاهد حضور تیم رعد پدافند قم در این رقابت‌ها خواهیم بود.
وی ادامه داد: سال گذشته تیم قم کاملا زیر پوشش هیات و با نام هیات بدمینتون در لیگ دسته اول ایران حضور یافت و یکی از مشکلات بزرگ هیات تامین منابع مالی برای این تیم بود، در حالی که ما هیچ اسپانسری نداشتیم ولی کادر فنی و بازیکنان تیم با حداقل‌ها کنار آمدند و با تعصب بالای خود، تیم را لیگ برتری کردند.
وی افزود: حضور در بالاترین سطح رقابت‌های باشگاهی کشور هدف مشترک تمام رشته‌های ورزشی است و خوشحالیم از اینکه بدمینتون قم با بهره‌گیری از دانش مربیان مجرّب بومی و درخشش استعدادها و نخبه‌های بدمینتون قم توانست این موفقیت ارزنده را به دست بیاورد.
حسین زاده  تصریح کرد: با توجه به اینکه حضور در لیگ برتر با دسته اول متفاوت است و هزینه‌های بیشتری را می‌طلبد، با مجموعه رعد پدافند هوایی هماهنگی‌های لازم صورت گرفته و قرار است تیم بدمینتون مردان قم در رقابت‌های فصل 1399 لیگ برتر باشگاه‌های کشور با این نام به میدان برود.
وی که به عنوان داور بین‌المللی بدمینتون قم یکی از قضاوت کننده‌ها در لیگ برتر نیز محسوب می‌شود، راجع به شروع این دوره لیگ برتر بدمینتون کشور گفت: این مسابقات با شرکت هشت تیم و از نیمه دوم سال جاری آغاز شود و بدمینتون‌بازان قم با نفرات شاخص بومی این رشته در این لیگ حضور می‌یابند.
رییس هیات بدمینتون استان قم در پایان افزود: از نگاه مثبت رسول منعم مدیر کل ورزش و جوانان قم که همواره حامی این رشته است و در هماهنگی‌ برای حضور تیم قم با نام رعد پدافند در لیگ برتر نقش ارزنده‌ای ایفا کرد، قدردانی می‌کنم و امیدوارم این تیم با نتایج موفق خود در لیگ برتر بر اعتبار ورزش قم بیافزاید. ر. ج/

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 6 =