ستاری :شرکت های دانش بنیان برای مقابله با کرونا آماده هستند

کرج - ایرنا- معاون علمی و فناوری رییس جمهوری گفت: شرکت های دانش بنیان برای مقابله با کرونا آماده هستند و همراهی های خوبی به ویژه ازسوی استان البرز برای توسعه این شرکت ها انجام می شود.

سورنا ستاری روز سه شنبه دربازدید  از چند واحد تولیدات دانش بنیان در زمینه های دارویی و تجهیزات پزشکی در البرز  افزود:  اکنون پیش بینی ها برای پیک بعدی شیوع بیماری ویروسی کرونا که در فصل پاییز است صورت گرفته و به شرکت های دانش بنیان فعال دراین زمینه کمک می کنیم که  دراین زمینه به اندازه کافی مجهز باشند.
وی با اشاره به ظرفیت های دانش بنیان استان البرز ادامه داد:  هر ۲ هفته یکبار به این استان سفر داریم و به دلیل حجم شرکت های دانش بنیانی که درآن شاهدیم این استان فعالیت های خوبی در حوزه بیوتکنولوژی دارد.
ستاری گفت: طرح های بزرگی در شرکت های دانش بنیان البرز برای مقابله با کرونا در دست اقدام است و تا یک الی ۲ماه آینده کارهای خوبی را دراین زمینه شاهد خواهیم بود.
وی بیان داشت: استاندار البرز توجه ویژه ای به توسعه شرکت های دانش بنیان در استان دارد و امید است با تداوم و استمرار این حمایت شاهد باشیم که محور توسعه استان بر همین اساس باشد.

استان البرز دارای ۱۸۵ شرکت دانش بنیان است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha