۲ اردیبهشت ۱۳۹۹،‏ ۱۰:۳۷
کد خبرنگار: 914
کد خبر: 83758774
۰ نفر

برچسب‌ها

یکهزار بسته معیشتی در شبستر توزیع شد

تبریز-ایرنا- فرمانده سپاه ناحیه شهرستان شبستر گفت: در راستای رزمایش مواسات تعداد یکهزار بسته معیشتی در میان اقشار آسیب‌پذیر این منطقه توزیع شد.

 سرهنگ بهمن داستان روز سه شنبه در جمع خبرنگاران، ارزش بسته های معیشتی توزیع شده را ۴۵۰ میلیون تومان اعلام و اضافه کرد: مرحله دوم این طرح نیز همزمان با ولادت امام حسن مجتبی(ع) درماه مبارک رمضان تهیه و توزیع خواهد شد و مرحله سوم نیز آخر همین ماه اجرا می شود.

وی با قدردانی از اقدامات مجاهدانه و خالصانه مجموعه بسیج و قرارگاه پدافند زیستی امام رضا(ع) شهرستان شبستر در راه مبارزه با بیماری کرونا، اظهار داشت: تبدیل تهدیدات به فرصت و خدمت بی منت مجاهدانه از قابلیت‌های مستعد بسیج است و این نیروی مردمی همواره در مبارزه با انواع تهدیدات نرم افزاری و سخت افزاری و ترفندهای گوناگون دشمنان نظام و انقلاب استوار ایستاده است.

داستان، اجرای موفقیت آمیز طرح غربالگری ویروس کرونا در شبستر را مورد اشاره قرار داد و گفت: در این طرح عمومی که ۵ روز به طول انجامید، تعداد ۱۳۵ هزار نفر از مردم شهرستان تحت پوشش قرار گرفت.

به گفته وی، بسیجیان شبستر در ضدعفونی و سمپاشی اماکن و معابر عمومی و مذهبی،کنترل مبادی ورودی شهرها نیز مشارکت داشته و تاکنون در کارگاه های مختلف تعداد ۱۵۶ هزار ماسک تولید و بین مردم به صورت رایگان توزیع کرده اند.

داستان مجموع کارگاه های تولید ماسک در شبستر را ۱۸ مورد اعلام کرد که اغلب آنها به همت بانوان جهادگر بسیجی راه اندازی شده اند.

وی تولید ۷۳ دقیقه مستند و ۳۲۴ مورد خبر در بین رسانه‌ها و فضای مجازی، چاپ بروشور و تولید محتوی را از دیگر اقدامات اصحاب هنر و خبرنگاران بسیجی شهرستان در راستای مقابله با ویروس کرونا اعلام کرد.

فرمانده سپاه شبستر به برگزاری نخستین یادواره شهدای شهر بندر شرفخانه در فضای مجازی اشاره و اضافه کرد: تفکر بسیج همواره بن بست شکن است و تحت هیچ شرایط سکون و ایستایی برای این نوع تفکر معنا ندارد.

شهرستان شبستر با جمعیت ۱۳۵ هزار نفر در فاصله ۶۵ کیلومتری غرب تبریز واقع شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 8 =